تا هفته دولت سال آینده؛

فاز نخست پروژه بوستان نورالشهدا پردیس افتتاح می شود

تا هفته دولت سال آینده، فاز نخست پروژه بوستان نورالشهدا پردیس افتتاح می شود.

محمد لاله شهردار شهر جدید پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر از افتتاح فاز نخست پروژه فرهنگی بوستان نورالشهدا این شهر تا هفته دولت سال آینده خبر داد.

شهردار پردیس ادامه داد: یکی از مهمترین طرح های در دست اجرای شهرداری پردیس ادامه تکمیل و احداث پروژه بزرگ بوستان نورالشهدا است.

وی اضافه کرد: بوستان نورالشهدا با ۱۴۵ هزار مترمربع که شامل بنای مزار به مساحت حدود ۸۰۰ مترمربع، صحن روباز به مساحت ۱۱ هزار مترمربع، فضای سبز به مساحت ۷۷ هزار مترمربع، محوطه بازی و ورزشی به مساحت پنج هزار و ۴۰۰ مترمربع است.

شهردار پردیس تصریح کرد: همچنین فضای رفاهی به مساحت دو هزار و ۸۰۰ مترمربع، محوطه پارک خودرو به مساحت ۱۳ هزار مترمربع، بخش فرهنگی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع، بخش خدماتی به مساحت پنج هزار و ۴۰۰ مترمربع، مسیرهای مورد نیاز به مساحت هشت هزار و ۵۰۰ مترمربع، پیاده راه ها به مساحت ۱۳ هزار مترمربع، پیست دوچرخه سواری به مساحت چهار هزار و ۸۰۰ مترمربع و آبنما و کانال به مساحت ۸۰۰ مترمربع پیش‌ بینی شده است.

محمد لاله افزود: این طرح از جمله پروژه‌های مهم شهرداری قلمداد می شود که امیدواریم تا هفته دولت سال آینده رینگ های اطراف مقبره، سقف، کف و رواق ‌های حاشیه مقبره، پله‌های دسترسی، راه و ‌پارکینگ‌ های شمالی تکمیل و در تا پایان سال آینده به صورت کامل این پروژه بزرگ که مرکز ثقل فرهنگی شهر ‌پردیس خواهد بود را افتتاح کنیم.

محمد لاله تصریح کرد: ساخت این بوستان به لحاظ وجود شهدای گمنام و کارکرد فرهنگی آن می تواند گامی بسیار موثر باشد و امیدواریم در این مرکز اقدامات فرهنگی مناسبی را با کمک تمام دستگاه های شهرستانی داشته باشیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *