عموزاد: از حریف آمریکایی شناخت زیادی ندارم/کشتی‌گیر بدون دغدغه مالی ذهن آزادی خواهد داشت

پردیس خبر_ به گزارش از فارس آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان گفت: مبارزه ما با آمریکا حساسیت خودش را دارد اما تلاش من این است در قهرمانی آسیا پرچم را بالا ببرم.

🔹 رحمان عموزاد بعد از حضور در مسابقات جهانی نروژ در وزن ۶۱ کیلوگرم، امسال یک وزن بالاتر رفت به همین دلیل وارد چرخه انتخابی شد و در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کرد. این ملی‌پوش کشورمان در فینال مقابل مرتضی قیاسی روی تشک رفت و با برتری مقابل وی قهرمان وزن ۶۵ کیلوگرم شد تا نماینده کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا و همین طور مسابقه دوستانه با آمریکا باشد.

🔹 وی، درباره وضعیت خود، عنوان کرد: بعد از مسابقات قهرمانی کشور به اردوی ملی دعوت شدم و در حال آماده‌سازی برای مسابقات آمریکایی و بعد از آن رقابت‌های قهرمانی آسیا هستم که سال آینده برگزار می‌شود. در حال حاضر تمرینات را زیر نظر مربیان برگزار می‌کنیم تا برای رویدادهای پیش رو آماده باشیم.

🔹 عموزاد درباره دیدار با مرتضی قیاسی در فینال قهرمانی کشور، خاطرنشان کرد: در مسابقات قهرمانی کشور شرایط بدنی‌ام خوب بود و توانستم قهرمان شوم. قیاسی از مدعیان ۶۵ کیلوگرم است که در المپیک هم شرکت کرده و مدعی آسیایی و جهانی است اما من هم با زحماتی که کشیدم توانستم مقابل او پیروز شوم.

🔹 آزادکار کشورمان درباره حریفی که در مسابقه دوستانه با آمریکا پیش رو دارد، گفت: این مبارزه دوستانه حساسیت خاص خود را دارد. من شناخت زیادی از حریفم ندارم و می‌دانم در مسابقات جهانی شرکت داشت اما به مدال نرسید. تلاش من این است بعد از حضور در آمریکا، به مسابقات آسیایی بروم و بتوانم مدال بگیرم.

🔹 وی همچنین در پاسخ به این سوال که قبل از مسابقات جهانی فدراسیون از روانشناس استفاده کرد، این موضوع چقدر به آمادگی ذهنی شما کمک کرد، اظهارداشت: حضور روانشناس تاثیر دارد اما مهمتر این است که کشتی‌گیر خودش آمادگی ذهنی را داشته باشد. زمانی که کشتی‌گیر دغدغه مالی و خیلی چیزهای دیگر را نداشته باشد از نظر ذهنی آزاد است بنابراین ورزشکار خودش بهتر از هر کسی می‌تواند به خود کمک کند.

🔹 این ملی‌پوش وزن ۶۵ کیلوگرم کشورمان در خصوص اینکه از قراردادها در لیگ راضی بودی، گفت: بد نبود اما حق کشتی‌گیران بیش از اینهاست البته قراردادهایی که داشتیم کامل پرداخت شد.

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه