عمل به پیامهای شهدا در پردیس بصورت عملی نمایان شد

فرمانده سپاه شهرستان پردیس حضور حدود ۵ هزار نفر از بانوان این شهرستان در یکی از مراسم را نشان از عمل به پیام های شهدا دانست.

حمیدرضا توسلی فرمانده سپاه شهرستان پردیس در حاشیه مراسم تشییع و تدفین شهید مدافع حرم در سطح شهرستان پردیس به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفت: ما امروز چهارمین شهید مدافع حرم شهرستان پردیس را تشییع کردیم. این افزایش تعداد شهدا نشان دهنده ی شهید پرور بودن شهرستان است.

وی بیان کرد: شهرستان ما شهرستانی هست که جوانان آن دغدغه انقلاب و نظام و حفظ حرمت اهل البیت (ع) را دارند.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس اظهار داشت: این یک توفیق برای شهرستان ما است که روز به روز به تعداد شهدایمان اضافه بشود. اینها برکت و چشم و چراغ شهرستان ما هستند.

توسلی توضیح داد: دیروز نمونه عمل به پیام هایی که شهدا برای ما دارند را مشاهده کردیم. دیروز مراسم گردهمایی مدافعان حریم خانواده در خصوص عفاف و حجاب را در سطح شهرستان برگزار کردیم.

وی با اشاره به حضور حدود پنج هزارنفر از بانوان در خصوص هدف شرکت کنندگان در مراسم گفت: بانوان ما برای حفاظت و حراست از حریم خانواده تشریف آوردند.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس تصریح کرد: این نشان دهنده ی این است که اینها با حفظ حجابشان ادامه دهنده راه شهدا و خون شهدا هستند.

توسلی تاکید کرد: شهدای ما رفتند که چادر بر سر بانوان ما بماند، جوانان ما غیرت مند بمانند و امنیت و آرامش در مملکت ما حکم فرما بشود.

وی ادامه داد: الحمدالله اینها به مولایشان اباعبدالله الحسین (ع) اقتدا کرده و برای حفاظت و حراست از حریم آل الله و حرم بی بی حضرت زینب (س) و حرم حضرت رقیه (س) رفته اند که انشالله نظرشان قبول باشد.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: اینها برای ما نور هستند و ما باید پشت سر این شهدا راه برویم تا راهمان را گم نکرده و از مسیر انقلاب خارج نشویم تا زمانی که این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن یعنی حضرت صاحب الزمان (عج) برسانیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *