فرمانده سپاه شهرستان پردیس

عملیات بیت المقدس تمام نشده، خرمشهر ها پیش رو هستند

پردیس خبر_ فرمانده سپاه شهرستان پردیس گفت: عملیات بیت المقدس تمام نشده است و ما برای پیروزی و فتح، خرمشهر های دیگری پیش رو داریم.

🔹 «سرگرد ابراهیم گرمابدری» فرمانده سپاه شهرستان پردیس در گفتگو با پردیس خبر ضمن اشاره به سالگرد پیروزی و آزادسازی خرمشهر و جان فشانی های رزمندگان در این دفاع مقدس گفت: ۳۵ روز ایستادگی برای دفاع در مقابل بعثی هایی که همه جور حمایت و تسلیحاتی داشتند کار بزرگی است، جوری که افسران بعثی میگفتند ایرانی ها محله به محله مقاومت می‌کردند و مقابله برای آنها سخت بود.

🔹 وی ادامه داد: موضوع سوم خرداد و مسئله آبادان و خرمشهر برای رزمندگان ما با تمام عملیات ها تفاوت داشت و آنرا تکلیف معنوی میدانستند و با وجود اینکه دشمن بهترین نیروهای خودش را برای اشغال خرمشهر گذاشته بود اما باز هم نتوانستند پیروز شوند.

🔹 فرمانده سپاه شهرستان پردیس در ادامه خاطر نشان شد: ما در کشور آن زمان با مشکلات متعددی روبرو بودیم چه خیانت هایی که در داخل از ستون پنجمی ها داشتیم و بنی صدر بعنوان رییس جمهور وقت که خیانت کرد و چه از نظر بعد بیرونی و کشورهای حامی جنگ علیه ایران و تحریم ها و آسیب های دشمنان کشور از بیرون… که به حق خرمشهر را خدا آزاد کرد و این بدان معناست که در این مسیر ما بندگی کردیم و فقط خدا را درنظر گرفتیم.

🔹 وی در این گفتگو ضمن یاد شهدای گرانقدر دفاع مقدس و عملیات بیت المقدس در خرمشهر به افتخار آفرینی های شهدای این عملیات اشاره کرد و گفت: خرمشهر ها پیش رو هستند و این بدان معناست که جنگ ادامه دارد، جنگ اقتصادی امروز ما در کشور، جنگ تحریم ها و تحریف ها که حضرت آقا فرمان جهاد تببین صادر می کنند که باید با سرمشق گرفتن از آن شهدا و رزمندگان بیت المقدس در برابر آنها با تکیه بر خدا ایستادگی کنیم.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir