مدیرکل آبفای استان تهران:

عملیات آبرسانی به هر نقطه از مسکن مهر در ۴۸ ساعت انجام می شود

مدیرکل آبفای استان تهران گفت: امروز در هر نقطه ای از مسکن مهر که نیاز به وجود آب احساس شود ظرف ۴۸ ساعت عملیات آبرسانی انجام می گردد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، محمد پرورش مدیرکل آبفای استان تهران در مراسم افتتاح فاز اول تصفیه خانه فاضلاب پردیس، اظهار داشت: پروژه تصفیه خانه فاضلاب پردیس و تهران از پروژه های اقتصاد مقاومتی بوده که اعتباری بالغ بر ۸۴۰ میلیارد تومان دارد و بخش اعظم آن در پروژه تصفیه خانه فاضلاب تهران هزینه شده است.
پرورش افزود: تمام مصوباتی که در بخش اقتصاد مقاومتی برعهده ما بوده است انجام شده و تصفیه خانه های فاضلاب اسلامشهر و لواسان نیز آماده بهره برداری است.
وی ادامه داد: مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پروژه، برای سال ۹۵ در نظر گرفته بودیم که امروز شاهد افتتاح تصفیه خانه های فاضلاب تهران و پردیس هستیم. تصفیه خانه پیشوا نیز از برنامه حذف شد اما آماده بهره برداری است.
مدیرکل آبفای استان تهران گفت: طول خطوط انتقال شبکه فاضلاب تهران حدود ۶۷۵ کیلومتر است که تنها افتتاح تصفیه خانه فاضلاب پیشوا مانده و آن هم آماده بهره برداری است.
پرورش متذکر شد: پروژه فاضلاب شهرقدس، تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران و پروژه آبرسانی تهران که بسیار مهم بودند، در دولت یازدهم به بهره‌برداری رسید که با افتتاح آنها دغدغه های موجود برای کیفیت آب جنوب تهران مرتفع شد.
وی با بیان اینکه جمعیت هر فاز شهر پردیس به دست آمده است، ابراز داشت: در نهایت با افتتاح کلیه فازها جمعیت ۵۰۰ هزار نفری در این شهر ساکن می‌شود و این پروژه برای زیرساخت های آن جمعیت نیاز بود.
مدیرکل آبفای استان تهران تأکید کرد: امروز در هر نقطه ای از مسکن مهر که نیاز به وجود آب احساس شود ظرف ۴۸ ساعت عملیات آبرسانی انجام می گردد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *