علی اکبر رجایی نیا آخرین رییس شورای شهر بومهن شد

علی اکبر رجایی نیا آخرین رییس، رضا صادقی نایب رییس و فریدون گراوند بعنوان دبیر شورای اسلامی شهر بومهن انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، دوره چهارم ریاست شورای اسلامی شهر بومهن از شهریور ماه سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در حالی آغاز کرد که ایرج بیگدلو نخستین فرماندار شهرستان پردیس بود.

برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان پردیس در خرداد ماه سال ۹۲ با حاشیه های بسیار همراه بود. این حاشیه ها تا جایی ادامه داشت که نتیجه انتخابات در شهر پردیس و یکی از روستاهای شهرستان با درخواست فرماندار و تایید مقامات مربوطه باطل اعلام شد.

بیگدلو در آن زمان درخواست ابطال نتیجه انتخابات شهر بومهن را هم صادر کرده، اما با عدم موافقت مسوولان امر اعضای شورای اسلامی شهر بومهن فعالیت خود را در شهریور ماه آغاز کردند.

رضا صادقی با ۶۱۳۹ رای، زهره نکونام با ۵۰۰۶ رای، ابوالفضل رهنماباش محله با ۴۸۰۰ رای، محمد بخششی با ۴۴۱۵ رای، محمد رستمی‌نیا با ۴۲۱۸ رای، علی‌اکبر رجائی‌نیا مشهور به درفکی(رجائی) با ۴۱۳۳ رای، فریدون گراوند با ۴۱۳۴ رای، علیرضا بخششی با ۳۹۴۵ رای، محمداسماعیل اقتداری با ۳۸۴۲ رای بعنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر بومهن و معصومه عباسی با ۳۷۶۶ رای، مرتضی غفاری با ۳۷۴۵ رای، مهران حضرتی لالو با ۳۵۵۶ رای بعنوان اعضای علی البدل این شورا انتخاب شدند.

در سال نخست، علیرضا بخششی سمت ریاست شورا را عهده دار بوده و آقایان رضا صادقی و فریدون گراوند بعنوان نایب رییس و دبیر شورای انتخاب شده بودند، در سال دوم محمد اسماعیل اقتداری سمت ریاست را برعهده گرفت اما همچنان نایب رییس و دبیر شورا ثابت بودند، در سال سوم نیز محمد رستمی نیا که در سال پیش بعنوان شهردار بومهن به فرمانداری پردیس و استانداری تهران معرفی شده بود رییس شورا شده و آقایان فریدون گراوند و رضا صادقی سمت نایب رییس و دبیر شورا را برای خود برگزیدند.

حال آرای اعضای شورای اسلامی شهر مشخص کرد که علی اکبر رجایی نیا آخرین رییس این دوره از شورای اسلامی شهر بومهن است و از این پس مسوولیت اداره جلسات و موارد دیگر را برعهده دارد.

آقایان رضا صادقی و فریدون گراوند نیز به ترتیب بعنوان نایب رییس و دبیر شورای اسلامی شهر بومهن انتخاب شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *