عضو شورای عالی استانها:

طرح هادی برخی روستاها ۱۲ سال متوقف است

عضو شورای عالی استانها گفت: روستاهایی مانند گلخندان در شهرستان پردیس از جمله مناطقی به شمار میرود که طرح هادی در آن ۱۲ سال متوقف شده است.

محمد قانبیلی عضو شورای عالی استانها در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد اجرای طرح هادی در شهرستان پردیس گفت: روستاهای این شهرستان از جمله مناطق استان به شمار می روند که باید طرح هادی با شکلی کامل در آنها اجرا شود.
عضو شورای عالی استانها در ادامه این مطلب تصریح کرد: متاسفانه اجرای طرح هادی در شهرستان پردیس متوقف است و اگر هم کاری در این راستا صورت گرفته تصویر سازی خوبی در بحث پیامد ساماندهی روستاهای پردیس نداشته است.
قانبیلی با تاکید بر اینکه روستاهایی مانند گلخندان در شهرستان پردیس از جمله مناطقی به شمار می رود که طرح هادی در آن ۱۲ سال است متوقف شده است، اضافه کرد: ولی در این راستا متولیان امر در شهرستان پردیس دنبال ورود ساخت و سازهای خارج به داخل بافت شهری می باشند.
عضو شورای عالی استانها در خاتمه اظهار داشت: طرح هادی را باید طرحی بازدارنده از تغییر کاربری اراضی کشاورزی و مانعی در برابر رشد ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاهای شهرستان پردیس به شمار آورد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *