کشف ۱۳ دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال

ضبط ۶ میلیارد دستگاه قاچاق در فاز ۸ پردیس

پردیس خبر_ فرمانده انتظامی پردیس از کشف ۱۳ دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز به ارزش بیش از ۶ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان، فرمانده انتظامی شهرستان پردیس در خصوص کشف مزرعه تولید بیت کوین گفت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال درسوله ای در خرمدشت پردیس، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۳دره بهشت (فاز۸) شهرستان قرار گرفت.

🔹 فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: ماموران پس از پیگیری و تایید صحت این خبر و هماهنگی قضایی این شهرستان به محل های مورد نظر اعزام شدند.

🔹 وی افزود: در بازرسی از کارگاه مذکور، تعداد ۱۳ دستگاه ماینر قاچاق کشف و ضبط و پرونده ای در این خصوص تشکیل شد.

🔹 عبدیان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش ریالی دستگاه های قاچاق کشف شده را ۶ میلیارد ریال برآورد کردند، ابراز کرد: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و  پرونده مقدماتی تشکیل و تحویل مرجع قضایی شد.

🔹 فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با بیان اینکه پلیس، دستگیری مجرمان و برخورد با هنجارشکنان را همواره در دستور کار خود قرار داده از مردم عزیز خواست برای کمک به اقتصاد، آرامش و خصوصا امنیت جامعه، در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir