حسین گروسی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

صنعت باید پیامدهای آزاد سازی پولهای بلوکه شده را لمس کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت باید پیامدهای آزاد سازی پولهای بلوکه شده را لمس کند، محور رونق اقتصاد کشور باید صنعت باشد و نباید این پولها پس از آزاد سازی هرز بروند.

حسین گروسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد روند مذاکرات هسته ای در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام در خانه ملت در فضایی بدون تنش با آرامش در حال ارزیابی و بررسی قرار دارد.
وی تصریح کرد: برنده نهایی توافقنامه هسته ای مذاکرات ۱+۵ ایران اسلامی است، زیرا قدرت های جهان به نیاز مذاکرات با ایران اسلامی وابسته بودند.
گروسی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران پشت میز مذاکرات هم در برابر زورگویی استکبار جهانی مقاومت کرد، اضافه کرد: تیم دیپلماسی ایران محکم از منافع هسته ایران اسلامی دفاع کرد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این موضوع که صنعت باید پیامد های آزاد سازی پولهای بلوکه شده را لمس کند، ابراز داشت: محور رونق اقتصاد کشور باید صنعت باشد و نباید این پول ها پس از آزاد سازی هرز بروند.
گروسی در اذعان کرد: اگر توافقی هم صورت نگیرد با سنگ اندازی هایی که دیده می شود بازهم ایران در خروج از فشار های داخلی می تواند در جریان اقتصاد مقاومتی قرار بگیرد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *