عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

صنایع پردیس برچسب لکه صنعتی ندارند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنایع شهرستان پردیس به دلیل عدم برخورداری از زیر ساخت های استاندارد لازم برجسب لکه صنعتی ندارند.

حسین گروسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت صنایع در شهرستان پردیس گفت: وزارت صنعت و معدن و تجارت استاندارد های خوبی را برای صنعت معرفی و مصوب کرده است و این استاندارد ها در قالبی با عنوان لکه صنعتی جای گرفته است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه صنعت در کشور نیمه جان است، تصریح کرد: صنایع کوچک و بزرگ در قالب نواری وسیع در حوزه صنایع استان تهران جای گرفته اند و در شاخه های مختلف فعالیت دارند.

گروسی با اشاره به این موضوع که ساختار صنایع در استان تهران پراکنده است، اضافه کرد: حجم کارخانجات و مراکز صنعتی که در استان تهران وجود دارد در شهرستانها با درصد متفاوتی متغیر است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این نکته که شهرستان پردیس هم از اضلاع ساختار صنایع در استان تهران به شمار می رود، ابراز داشت: متاسفانه پردیس هم همانند سایر شهرستانها نه تنها در استان تهران بلکه در کل کشور از زیر ساخت های مناسبی در حوزه صنعت برخوردار نیست.

گروسی با تاکید براینکه صنایع پردیس برچسب لکه صنعتی ندارند، تصریح کرد: لکه صنعتی استاندارد تعریف شده برای کارخانجات و مراکز صنعتی است ولی متاسفانه صنایع در پردیس بخاطر عدم برخورداری از زیر ساخت مناسب وضعیت خوبی در این راستا ندارند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: رفع آلاینده های زیست محیطی از ساختار این مراکز صنعتی یکی از اصول استاندارد سازی صنایع در شهرستان پردیس است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *