صادقی: گل اول پدیده شانسی و گل دومشان روی سهل انگاری ما بود

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از عملکرد خودم در بازی دیروز راضی نیستم چرا که دوست داشتم در اولین بازی گل نخورم.

طرفداری؛ ایمان صادقی در گفت‌و گو با خبرگزاری فارس، در مورد اولین بازی که برای پرسپولیس انجام داد گفت: به هر حال بازی کردن در تیم بزرگی مثل پرسپولیس آن‌هم بدون انجام یک بازی تدارکاتی کار بسیار سختی است و از طرف دیگر انتظار هواداران و مربیان هم زیاد است اما من همه تلاشم را کردم دروازه‌بان خوبی باشم و گل نخورم.

وی ادامه داد: سعی کردم اشتباه فاحشی نداشته باشم و نرمال بازی کنم اما به هرحال بازی اول شرایط خاصی دارد و متأسفانه دو گل خوردم و گل اول واقعا شانسی بود و گل دوم هم روی سهل انگاری به وجود آمد چرا که همه فکر می‌کردیم بازیکنان پدیده در آفساید است و فکر می‌کنم کمک داور هم ابتدا پرچم را بالا آورد. با این همه ما ۸ موقعیت گل داشتیم که سه تای آن صد در صد بود اما فکر می کنم برای بازی اول خوب بودیم و بازیکنانمان زحمت کشیدند چرا که پرسپولیس برای قهرمانی بسته شده است.

دروازه‌بان پرسپولیس در مورد اینکه به نظر می‌رسید ناهماهنگی بین دروازه‌بان و خط دفاع باعث گل خوردن پرسپولیس در این بازی شد اظهار داشت: به هر حال من خیلی دیر به تیم اضافه شدم و درحالی که هنوز یک هفته نیست به پرسپولیس پیوسته‌ام درون دروازه‌ این تیم قرار گرفتم. آن هم در حالی که سوشا مکانی محروم است.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه دیروز دو گل خوردم از خودم راضی نیستم و دوست داشتم کلین شیت کنم و همه تفکرم هم این بود اما خواست خدا این بود که نتیجه این طور رقم بخورد. البته امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم و به بازیکنان هم قول دادم که از دروازه‌ پرسپولیس محافظت کنم تا گل نخورم اما این را در نظر بگیرید که بازی اول بود.

صادقی درباره اینکه آیا برانکو صحبت خاصی در رختکن انجام داده اظهار داشت: برانکو صحبت خاصی نکرد و در بین دو نیمه از شرایط راضی بود چرا که بیشتر کارهای تاکتیکی که در تمرینات انجام دادیم را در زمین پیاده کردیم. ما در نیمه اول خیلی خوب بودیم و از فردا که به تمرینات می‌رویم فقط برای بازی با استقلال خوزستان آماده خواهیم شد.

دروازه‌بان پرسپولیس در مورد سخت بودن بازی در اهواز اظهار داشت: نه تنها در اهواز بلکه بازی کردن در هر شهری شرایط خاص خودش را دارد اما این دلیل نمی‌شود که ما سه امتیاز را نگیریم. ما به اهواز می‌رویم تا با ۳ امتیاز به تهران برگردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نتیجه گرفتن تیم‌هایی مثل سپاهان و استقلال در هفته اول و عدم برد پرسپولیس در همین هفته سرخپوشان را نگران نمی‌کند افزود: اگر با برد شروع می‌کردیم برای ما خوب بود اما خوشحالم که تاکتیک‌هایی که مربیان مدنظر داشتند را در زمین پیاده کردیم و این همه موقعیت گل ایجاد شد. از طرفی دیگر باید بگویم نتیجه هم خیلی بد نبود. درست است که ۳ امتیاز را نگرفتیم اما به بازی‌های بعد امیدواریم و از الان نمی‌توان زود تصمیم گرفت که پرسپولیس نتیجه نمی‌گیرد بلکه فرصت هنوز هست و قطعا رقبا هم امتیاز از دست خواهند داد.

ارسال دیدگاه