عضو شورای عالی استانها:

شیرابه فاضلاب صنعتی مناطق صنعتی پردیس، خطری برای محیط زیست شهرستان

عضو شورای عالی استانها گفت: شیرابه فاضلاب صنعتی مناطق صنعتی شهرستان پردیس، محیط زیست این منطقه را به خطر انداخته و اسباب آلوده سازی آن را فراهم آورده است و باید به “لکه صنعتی” تبدیل شوند، لکه های صنعتی معیار استاندارد شدن ساختار مناطق صنعتی شهرستان است.

محمد قانبیلی عضو شورای عالی استانها در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت شیرابه فاضلاب های صنعتی شهرستان گفت: مناطق صنعتی شهرستان پردیس از ساختار نامنظمی برخوردار هستند و این خود به یک معضل تبدیل شده است .
عضو شورای عالی استانها در ادامه این مطلب تصریح کرد: شیرابه فاضلاب صنعتی مناطق صنعتی شهرستان پردیس، محیط زیست این منطقه را به خطر انداخته و اسباب آلوده سازی آن را فراهم آورده است .
قانبیلی با تاکید بر اینکه مناطق صنعتی شهرستان پردیس باید به “لکه صنعتی” تبدیل شوند زیرا لکه های صنعتی معیار استاندارد شدن ساختار مناطق صنعتی شهرستان می باشد، اضافه کرد: از جمله برنامه ها واقدامات مهمی که مدیریت ارشد شهرستان، باید در دستور کار خود قرار دهد، ساماندهی ساختار مناطق صنعتی شهرستان پردیس است .
عضو شورای عالی استانها با اشاره به این موضوع که صنعت در شهرستان پردیس نباید در جریان توسعه استان تهران و به ویژه کشور نیمه فعال باشد، ابراز داشت: استاندارد سازی ساختاری مناطق صنعتی شهرستان پردیس، هزینه های زیادی به همراه دارد و نیاز به اعتبارات خاص داشته و باید در این راستا چاره اندیشی شود .
قانبیلی در خاتمه با اشاره به این موضوع که تبدیل شدن به لکه های صنعتی پیامدهای مثبتی هم برای شهرستان به همراه دارد، اظهار داشت: کارخانجات در این منطقه، می توانند برای رونق تولید خود از مزایای این ساختار استفاده کنند .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *