شیخ نمر شهید آزادی بیان و عقیده بوده است / آل سعود یک ویروس در جهان اسلام است

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: شیخ نمر به حق دنبال حق مشروع ملت خود و بدنبال آزادی بیان و عقیده بود، آزادی بیان و عقیده حق اولیه انسان است و آل سعود شیخ نمر را بخاطر آزادی بیان و عقیده ومشروعیت حق ملت خود زندانی و در نهایت اعدام کرد .

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در واکنش به اعدام شیخ نمر، گفت: اقدام شیخ نمر یک حرکت بسیار زشت و ناپسند بود که آل سعود آن را انجام داد و در کتاب جنایات خود در جهان اسلام ثبت کرد .
امام جمعه شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: اعدام شیخ نمر را تنها جامعه اسلامی شیعه و سنی محکوم نکردند، بلکه جامعه انسانی این اقدام وحشیانه و زشت را محکوم کردند و انزجار و تنفر خود را از آل سعود نشان دادند .
حجت الاسلام والمسلمین توسلی  با تاکید براینکه  شیخ نمر به حق دنبال حق مشروع ملت خود بود و دنبال آزادی بیان و عقیده بود، اضافه کرد: آزادی بیان و عقیده حق اولیه انسان است و آل سعود شیخ نمر را بخاطر آزادی بیان و عقیده ومشروعیت حق ملت خود زندانی و در نهایت اعدام کرد .
امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به این مطلب که آل سعود برده استکبار جهانی است و در منطقه و جهان اسلام کشتار به راه انداخته است، ابراز داشت: آل سعود با دلار های نفتی خود بر سر مردم بی دفاع یمن بمب می ریزد و تکفیری های داعشی را تقویت می کند .
حجت الاسلام والمسلمین توسلی در خاتمه آل سعود را خائن به خانه کعبه و حرمین شریفه دانست و اظهار داشت: آل سعود پشتوانه وهابی دارد و آنها یک ویروس در جهان اسلام به حساب می آیند .

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *