شکوائیه متقاضیان مسکن مهر به دیوان عدالت اداری رسید

جمعی از متقاضیان مسکن مهر پردیس با حضور در دیوان عدالت اداری از وزارت راه و شهرسازی، شرکت عمران مادر تخصصی شهرهای جدید و شرکت عمران شهر جدید پردیس شکایت کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، چندی پیش نمایندگان متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس پیرو طرح موضوع تامین هزینه تاسیسات زیربنایی و رو بنایی شهری از محل آورده متقاضیان مسکن مهر با انتشار اطلاعیه ای خواستار شکایت دسته جمعی متقاضیان به دیوان عدالت اداری شدند.

در این اطلاعیه که مقرر شده بود روز گذشته کلیه متقاضیان جهت امضای شکوائیه در دیوان عدالت اداری حاضر شوند تاکید شده بود که هیچگونه تجمع اعتراضی در این روز برگزار نشده و صرفاً پس از امضا و تقدیم شکواییه متقاضیان محل را ترک خواهند کرد.

پیرو این اطلاعیه روز گذشته تعداد کثیری از متقاضیان جهت امضا و تقدیم شکواییه در دیوان عدالت اداری حاضر شده و نسبت به انجام این مهم اقدام کردند.

در این اطلاعیه آمده بود:

باسمه تعالی

اطلاعیه

بمنظور تنظیم شکواییه و درخواست ابطال مصوبه غیرقانونی وزارت مسکن و شهر سازی (شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید) پیرامون تامین هزینه تاسیسات زیربنایی و رو بنایی شهری از محل آورده متقاضیان مسکن مهر بدینوسیله از کلیه متقاضیان مسکن مهر تقاضا میگردد با به همراه داشتن اصل وفتوکپی شناسنامه و کارت ملی و مبلغ ده هزار تومان (ابطال تمبر) راس ساعت ۸ تا ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ جهت امضاء شکواییه به دیوان عدالت اداری واقع در تهران- ضلع جنوبی پارک شهر خیابان بهشت جنب شهرداری تهران حضور بهمرسانند شایان ذکراست متن شکواییه توسط یکی از وکلاء پایه یک دادگستری تنظیم شده که درمحل تقدیم مراجعین خواهد شد همچنین بموجب تبصره ۲ ماده ۲۰ تشکیلات دیوان عدالت اداری چون شکایت برای ابطال مصوبه دولتی است نیاز به ارائه قرارداد و اسناد خاصی نیست.                                                                                                              ———————————————————

تاکید میگردد هیچگونه تجمع اعتراضی نخواهیم داشت و صرفا”پس از تقدیم شکواییه خود محل راترک خواهیم کردلذا بایدمراقب شیطنت افراد فرصت طلب باشیم که از حضور ما سوء استفاده نکنند.

گفتنی است پیش از این مواردی که حکایت از محاسبه متراژ واحد ها بالاتر از میزان موجود در قرار دادهای مسکن مهر مطرح شده بود.

pardiskhabar (4) pardiskhabar (5) pardiskhabar (6) pardiskhabar (7) pardiskhabar (8) pardiskhabar (9) pardiskhabar (1) pardiskhabar (2) pardiskhabar (3)

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

15 دیدگاه

 1. رامین نوایی

  ما مردم ستم دیده مسکن مهر و از قشر ضعیف جامعه هستیم که با بی مهری دولت ها روبرو شده ایم و فقط سرپناهی برای خانواده و عزیزانمان میخواهیم و هیچ کاری به سیاست نداریم و قصد ما از جمع شدن دور هم و اعتراضات فقط گرفتن حق و حقوق قانونی خود بوده و میخواهیم با یک صدا شدن ، دردی که سه سال و نیم تو سینه داریم را به گوش مسئولین و بزرگان مملکت برسانیم واز کسانی که ترمز شده اند برای مسکن مهر و جلوی پیشرفت پروژه ها رو میگیرند بیزاریم و دعایمان پشت سر کسانی است که به هر نحو کمکی برای اتمام هرچه سریعتر این پروژه ها هستند ،

  الله فی عَون المُومِن، مادامَ المُومِن فی عَون اَخیه ِ ؛
  خداوند در پی یاری به مومنی است، که در پی یاری برادر مومن خویش است.
  از شما و خبرگزاری خوبتان کمال تشکر را داریم ، ان شاءالله رحمت و برکت مهمان منازل کسانی باشد که برای پیشرفت پروژه های مسکن مهر از هر راهی استفاده میکنند .
  ومن الله توفیق ….

 2. مریم

  درود به شما دوستانی که راه درست احقاق حق خودتون رو بخوبی شروع و ادامه میدهید.
  از خبرگزاری محترم هم بابت انعکاس خبر ممنونیم.

 3. سوده راد

  سلام. وقعا عمل به جا و درستی بوده . امیدوارم باز هم شاهد وحدت و عزت نفس نفس هموطنان باشیم که احقاق حق میکنند. به امید اینکه دست اندر کاران مسلمانی خودشون رو نشون بدن و جانب حق را نگه دارند

 4. آزادامیری

  امیدواریم دیوان عدالت عدالت به معنای واقعی رادرموردهزاران نفری که تمام دارای شان را۴سال است دست شرکت عمران پردیس سپردن واین شرکت تابحال هرطورخواسته رفتارکرده ودولت محترم هم نظاره گربیش نبوده راادابکنه ماتمام امیدمان اول بخدا بعدبشمادیوان عدالت میباشددرپایان اززحمات جناب آقای قدیری که قبول زحمت فرمودن تااین شکواعیه راتدوین وتحویل دیوان دادرا دارم .
  من ا…توفیق

 5. ali

  سلام و خسته نباشید خدمت شما عوامل خبرگزاری به این وسیله خواستم تشکری کرده باشم از خبرگزاری و متقاضیانی که حضور پیدا کردند

 6. مصطفی

  ما متقاضیان مسکن مهر پردیس امیدواریم که دیوان عدالت اداری که اسم عدالت رو با خودش به یدک میکشه عدالت واقعی رو اجرا کنه.

 7. امیری

  تشکرازشماکه خبرمسکنی که مشمول بی مهری شده رامنعکس میکنیدشایدماهم ازدولت تدبیروامیدتدبیروامیدببینیم وتشکراززحمات نمایندگان گروه وحدت پردیس

 8. علیرضا

  سلام.امید است دیوان عدالت اداری دراینخصوص رای بسیار قاطع و عدالتمندانه ای را بادر نظر گرفتن اینکه حق متقاضیان مسکن مهر در طول ۳ سال تاکنون تضییع شده است، را صادر فرماید.متقاضیانی که با مشکلات فراوان نسبت به تهیه آورده خود اقدام و واریز کرده اند ولی متاسفانه از یک طرف بانک مسکن و از طرف دیگروزارت مسکن در حق مظلومین ظلم وسوءاستفاده کرده اند .ضمن تشکر از حضورنماینده ها ومتقاضیان محترم در تنظیم شکواییه ، آرزوی سلامتی و سربلندی را از خداوند متعال خواهانم.

 9. امیری

  تشکرازشماکه خبرمسکن مهری که مشمول بی مهری شده رامنعکس میکنیدشایدماهم ازدولت تدبیروامیدتدبیروامیدببینیم وتشکراززحمات نمایندگان گروه وحدت پردیس

 10. علدی مولا

  بعد از این همه سال سختی و افزایش قیمت , تازه واحد ها رو ب صورت ۹۹ ساله واگذار میکنند , زمین هایی ک با پول ما آباد شده

 11. بي خانمان

  خود بخوان حدیث مفصل ازین مجمل

  و این است روند ظلمی نابخشودنی به ضعیف ترین و اسیب پذیر ترین و مظلوم ترین قشر جامعه

  از اه مظلوم و غصب خدا بترسید

 12. بي خانمان2

  با نام خوش مهر فریبم دادید…/ صد وعده
  بی مغز و عجیبم دادید…
  افسوس که بعد انتظاری واهی…/ سرخوردگی و یاس نصیبم دادید

 13. فواد

  سلام و عرض ادب اقای دکتر اخوندی وزیر محترم
  سوالی داشتم
  ایا تصویب مصوبه ای از سوی هیئت وزیران در جهت دریافت مبلغ ١١ میلیون اونم برای خدمات زیربنایی و روبنایی از مردم، اونم مردمی که از قشر اسیب پذیر جامعه ما هستند رضای خدای متعال را در بردارد؟ مردمی که با خون دل خوردن داشته ها و نداشته های خود را صادقانه در اختیار شما مسئولین قرار داده تا سرپناهی برای قشر بی پناه فراهم کنید، مردمی که مکررا با وعده های تحویل تو خالی انها را مایوس و بی اعتماد کردید، مردمی که همواره حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و در تمامی صحنه ها حضور تاثیرگذار داشته اند.
  حال همین مردم بی پناه در جهت ابطال مصوبه غیر قانونی و ظالمانه شما به دیوان عدالت اداری پناه برده اند امید است که دیوان با رای عادلانه خود داد مظلوم را از ظالم بستاند.
  امیدوارم این خبرگزاری تا پایان راه ما متقاضیان مسکن مهر پردیس رو همراهی کند

 14. رامین

  امیدوارم دیوان عدالت، عدالت و حق ده ها هزار متقاضی مسکن مهر رو که چند سال چشم انتظار یه سرپناه برای همسر و فرزندانشون هستن، قاطعانه بگیره.

 15. عسکری

  با سلام متقاضی فاز هشت پردیس هستم زن سرپرست خانوار نزدیک به چهار سال است شرکت عمران پردیس ما را سرگردان کرده و هیچکس جوابگو نیست چرا علی الحساب تا کی میخواهند از ما پول بگیرند و مسکنی را هم تحویل ندهند ۳ میلیون جریمه دیرکرد را پیمانکار باید بدهد چرا از ما میخواهند بگیرند این چطور مسکن مهری است زمینهایی که در زمان ثبت نام ما هکتاری ۳میلیون بود حالا میخواهند به ما به قیمت الان حساب کنند در صورتی که با پولهای ما آباد شده واحدهای تجاری هم نوش جونشون دست بردارید دیگر این کلاه برای سر ما زیادی گشاد است با تشکر از شما