شهید سلیمانی یک اسطوره برای کل جهان بود

پردیس خبر_ نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: همه ی مردم و همه ی گروه ها و احزاب و هر تفکری در سوگ حاج قاسم عزادار بودند و هستند، مگر اینکه آدم مغرضی باشد.

🔹 احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در مراسم گرامیداشت ۹ دی که در مسجد جامع حضر علی ع پردیس برپا شده بود با اشاره به سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و رشادت های ایشان در جمع حاضران گفت: جنگ ما جنگ ایران و عراق نبود جنگ همه ملت ها با ایران بود، این حماسه و پیروزی را حاج قاسم و یارانش و همه آن ها که رفتند در آن نبرد، چه آنها شهید شدند و چه آنها که جانباز و مجروح برگشتند برای ملت ما آفریدند و امنیت امروز ما مدیون آنهاست.

🔹 وی با بیان اینکه حاج قاسم سالها مشغول امن سازی مرزها بود، اظهار کرد: این بزرگ مردان سالهای بعد جنگ نیز در مرزهای کشور جنگیدند برای ایجاد امنیت در منطقه و توصیه میکنم به دوستان سخنرانی حاج قاسم در کنگره گیلان را که سال ۹۵ انجام شده حتما گوش کنند، نه یکبار بلکه چندین بار گوش کنید و به درک بیشتری از ویژگی های حرکت پی ببرید.

 

 

🔹 این نماینده مردم در مجلس خاطر نشان شد: حاج قاسم مرد نبرد و عملیات بود، وی اهل این سخنرانی ها نبود اما وقتی به سخنرانی اش گوش می دهیم مجذوب کلمات می شویم و این کاملا عیان می شود که این کلمات از جایی دیگر می آید که اینهمه تاثیر گذار است.

🔹 وی افزود: در آن سخنرانی حاج قاسم به دو کلید واژه مهم «هجرت و شهید» اشاره می کند که برای این سردار بزرگ از واژه های اصلی است و تاکید می کند تا کا از آنچه پابندمان به جهان می کند، فاصله نگیریم نمی توانیم خدایی شویم و در واقع تا شهید نباشی، شهید نمی‌شوی و برای شهید بودن باید جهاد و هجرت را مسیر زندگی خودت چراغ راه قرار دهی.

🔹 نادی تصریح کرد: هر آنچه از شخصیت وی بگوییم کم گفتیم و این سردار بزرگ پس از سالهای جنگ سعی کرد گروه ها و احزاب اسلامی منطقه را تقویت کند و از آن جمله حماس بود، اینکه ما امروز در این مسجد ا امنیت نشسته این مدیون حاج قاسم هستیم و امنیت ما در منطقه به لطف شهید سلیمانی است.

 

 

🔹 وی به نبردهای حاج قاسم با داعشیان اشاره داشت و گفت: ایجاد این فضای امن پس از مشکلاتی که داعش ایجاد کرده بود از ثمرات مبارزات سردار شهید مان است، اینها به لطف حاج قاسم است و این رشادت ها وی را به اسطوره تبدیل کرده است.

🔹 نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان شد: همه ی مردم و همه ی گروه ها و احزاب و هر تفکری در سوگ حاج قاسم عزادار بودند و هستند، مگر اینکه آدم مغرضی باشند.

🔹 وی افزود: حاج قاسم با نبوغی که داشت آمرلی در منطقه عراق را آزاد کرد و مادران این منطقه هنوز در لالایی های خود برای کودکان نام حاج قاسم را می بردند، وی اینگونه تبدیل به یک اسطوره در مملکت های اسلامی شد.

🔹 این استاد دانشگاه تهران یادآور شد: در آمریکای لاتین و اروپا کسانی هستند که سردار سلیمانی را اسطوره می دانند و مسلمان هم نیستند و بزرگداشت حاج قاسم را می‌گیرند چرا که حاج قاسم شخصیتی ضد امپریالیسمی داشت و اتفاقی که با شهادت ایشان افتاد و آن جمعیتی که برای تشیع جنازه ایشان رفتند سندی بر این ادعاست.

 

 

🔹 نادری ابراز امیدواری کرد در این مسیر حرکت کنیم و پاسدار خون شهدای اسلامی باشیم و انتقام خون این سردار بزرگ و شهید اسلام را بگیریم.

🔹 وی در ادامه با بیان اینکه راه افتادن کلید واژه انتقام سخت بعد شهادت ایشان شروعی برای نبرد دوستداران ایشان بود، گفت: انتقام ما با شلیک موشک ها به پایگاه آمریکایی بین الاسد آغاز شد، پایگاهی که تاکنون هیچ دولتی جرات شلیک و حمله به آن را نداشته، انتقام ما خروج کامل آمریکا از منطقه خواهد بود که شروع شده و می بینیم نیروهای آمریکا کاملا از افغانستان رفتند و باید از کل منطقه خارج شوند.

🔹 این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتقام ما اخراج کامل آمریکا از منطقه و تبدیل بیشتر جمهوری اسلامی بعنوان یک قطب تاثیر گذار این انتقام خواهد بود.

🔹 گفتنی است احمد نادری نماینده مردم استان تهران در پایان سخنرانی خود به پرسش های حاضرین در مسجد امام علی ع پردیس پاسخ گفت.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه