رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر پردیس؛

شهر پردیس نیازمند یک نمایشگاه بزرگ و دائمی است

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر پردیس گفت: شهر پردیس نیازمند یک نمایشگاه بزرگ و دائمی است.

حسینعلی سلیمانی فر در حاشیه آیین گشایش نمایشگاه هفته فرهنگی شهرستان پردیس که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا توسلی امام جمعه شهرستان پردیس، امیراله حقیقی فرماندار شهرستان، کورش گلریز شهردار پردیس و دیگر مسئولان در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری پردیس – سالن شهدای گمنام – برگزار شد، اظهار داشت: برنامه امروز یکی از رویدادهای مهم و میمون این منطقه قلمداد می شود.

وی ادامه داد: پردیس، شهری دارای هویت فردی اما فاقد هویت اجتماعی است و برنامه هایی از این دست برای شهروندان بسیار مفید است.

این مقام مسئول تصریح کرد: وجود هویت اجتماعی برای هر شهر و خطه ای دارای مواهب بسیاری است و این مهم در سایه فعالیت های فرهنگی نظیر برپایی نمایشگاه های فرهنگی و نزدیک شدن اقوام به یکدیگر، تحقق می یابد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر پردیس در ادامه بر لزوم ایجاد یک نمایشگاه بزرگ و دائمی تاکید کرد و گفت: برنامه امروز بعنوان تجربه نخست در این حوزه به شکلی قابل قبول و زیبا برگزار شد.

سلیمانی فر ادامه داد: اما یکی از نیازهای فرهنگی امروز شهر پردیس وجود یک مرکز مناسب بعنوان نمایشگاه دائمی است.

وی اضافه کرد: با وجود چنین مراکزی، هنرمندان، صاحبان صنایع، تولیدکنندگان و … می توانند محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به شهروندان ارائه کنند.

این مقام مسئول با اشاره به شعار سال جاری و مقوله های اقتصادی روز کشور یادآور شد: سال جاری با درایت رهبر فرزانه انقلاب(مدظله) به شعار «حمایت از کالای ایرانی» مزین بود و نمایشگاه امروز که با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری پردیس برگزار شد، بخشی از اقدامات مدیریت شهری پردیس در راستای عمل به منویات معظم له در خصوص مباحث اقتصادی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *