شهرستان پردیس میزبان “جاماندگان اربعین”

پردیس خبر _ مراسم با شکوه پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی امسال نیز از سه بخش بومهن، پردیس و جاجرود به مقصد امامزاده سلطان مطهر با حضور مردم عزادار شهرستان پردیس و مسئولین برگزار شد.

🔹به گزارش خبرنگار ما اربعین امسال نیز به رسم هر سال، روز اربعین حسینی، جاماندگان زیارت عتبات عالیات از نقاط مختلف شهرستان پردیس به راهپیمایی پرداخته و به زیارت مرقد سلطان مطهر در بومهن رفته و بسیاری از دستگاه‌های اجرایی مانند شهرداری، اورژانس، کادر درمان در طول مسیر به خدمات رسانی به جاماندگان زیارت امام حسین پرداخته و این خدمات از برپایی موکب‌ها برای پذیرایی از راهپیمایان تا ارائه تسهیلات حمل و نقل و پاکسازی معابر و خیابان‌های مسیر راهپیمایی جاماندگان پیاده‌روی اربعین، ادامه دارد.

 

 

🔹سالهاست که عاشقان مانده از زیارت حسین(ع) در روز اربعین، از هر نقطه ای در کشور برای درک ذره‌ای از عشق امام حسین پای به خیابان ها می گذارند و پای پیاده معابر و خیابان های را طی می کنند و عاشقان حسین (ع) نیز امسال با پای پیاده به زیارت امامزاده آمدند.

🔹در طول مسیر موکب های مختلف بخشداری ها، غرفه های دانش آموزی با اجرای برنامه های مختلف از سوی ارگان ها برپا بود و از از کوچک و بزرگ در این مراسم حضور یافتند.

🔹همچنین پس از برنامه پیاده روی عزاداران حسینی نماز جماعت در صحن امامزاده به امامت امام جمعه شهرستان پردیس برگزار کردند.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس