عضو شورای عالی استانها:

شهرستان پردیس باید یک بیمارستان ۱۰۰ تخته خوابی داشته باشد

عضو شورای عالی استانها گفت: با توجه به افزایش جمعیت در شهرستان پردیس نبود مراکز درمانی متناسب با نمودار سعودی رشد جمعیت به یک معضل شهرستانی تبدیل شده و شهرستان پردیس باید یک بیمارستان ۱۰۰ تخته خوابی داشته باشد.

محمد قانبیلی عضو شورای عالی استانها در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت زیر ساخت ها در شهرستان پردیس گفت: این منطقه از فرسودگی زیر ساخت ها متناسب با رشد جمعیت در شهرستان پردیس رنج می برد.
عضو شورای عالی استانها در ادامه این مطلب تصریح کرد: زیر ساخت های بهداشتی و درمانی از جنبه های دیگر زیر ساخت ها اهمیت بیشتری دارد و از ساختار فوریتی برای شهرستان پردیس با تحمل جمعیت بالای ۶۰۰ هزار نفر در آینده نزدیک برخوردار می باشد.
قانبیلی با تاکید بر اینکه شهرستان پردیس باید یک بیمارستان ۱۰۰ تخته خوابی داشته باشد، اضافه کرد: با توجه به افزایش جمعیت در این منطقه نبود مراکز درمانی متناسب با نمودار سعودی رشد جمعیت به یک معضل شهرستانی تبدیل شده است.
عضو شورای عالی استانها در خاتمه اظهار داشت: هم اکنون نبود بیمارستان دولتی مشکلاتی را برای ساکنین پردیس ایجاد کرده است و هزینه ی بالایی برای طی مراحل درمانی مردم به همراه داشته است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *