فرماندار پردیس:

شهرستان پردیس امروز در آرامش بود/ دو فوتی حاصل ناآرامی های روز گذشته

فرماندار پردیس با اشاره به وضعیت آرام امروز شهرستان از فوت دو نفر طی نا آرامی روز گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس ساعتی پیش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز گذشته تعداد کمی از مردم شهر بومهن که عمدتا از جوانان بودند به بهانه افزایش قیمت بنزین همانند دیگر نقاط کشور تجمع کوچکی را تشکیل دادند.
رییس شورای تامین شهرستان پردیس افزود: کسانی که بدنبال بهانه برای برهم زدن آرامش مردم و شرایط طبیعی جامعه بودند به جمعیت کوچک اولیه اضافه شدند.
عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس توضیح داد: تصمیم مسئولین نظامی و انتظامی به شکیبایی و برخورد آرام و مسالمت آمیز با این افراد بوده و مواجه جدی با آنان صورت نگرفت.
رضایی تصریح کرد: پس از ساعت پنج عصر به واسطه بافت جمعیتی و شرایط معبر اصلی شهر تجمع مردم توسط تعدادی از اراذل و اوباش به تشنج کشیده شده و بلوار اصلی شهر را مسدود کردند.
فرماندار پردیس اضافه کرد: تعدادی از بانکهای شهر آسیب دیدند که در نتیجه آن با دستگیر بعضی افراد و شناسایی برخی دیگر که هم اکنون تحت پیگرد هستند قائله ختم شد.
وی ادامه داد: در این جریان پنج مجروح توسط اورژانس حمل شده که یک نفر روز گذشته و فرد دیگری امروز جان خود را از دست داد.
رییس شورای تامین شهرستان گفت: نیروهای نظامی و انتظامی مراقب شهر پردیس بوده و مشکلی را در این منطقه مشاهده نکردیم.
عالی ترین مقام دولتی پردیس اظهار داشت: تمام دستگاه های دولتی و خدمات رسان طی روز جاری بصورت آرام و طبیعی خدمات مورد نیاز را به شهروندان ارائه دادند.
فرماندار پردیس اظهار داشت: در حال حاضر با هوشیاری همه مسئولان از جمله نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی وضعیت شهرستان تحت کنترل است.
رضایی بیان کرد: با توجه به اینکه شهرستان ما در مسیر بسیار پر تردد قرار گرفته، آمد و شد بصورت روان در جریان بوده و به واسطه اقدامات انجام شده مشکلی پیش رو نخواهد بود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه