مربی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان:

شهرستانهای پایتخت باید خانه کاراته داشته باشند

مربی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان ایران گفت: شهرستانهای پایتخت باید خانه کاراته داشته باشند تا استعدادهای کاراته از گوشه و کنار این استان شناسایی و پرورش داده شوند.

سعید حسنی پور مربی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان ایران در گفتگو با خبرنگارپردیس خبر در مورد لزوم افزایش دامنه استعدادیابی در اقسا نقاط ایران اسلامی در رشته کاراته، گفت: استان تهران از حلقه های زنجیره برخورداری از استعدادهای درخشان در رشته کاراته است.
مربی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان ایران در ادامه این مطلب تصریح کرد: باشگاههای زیادی در سطح پایتخت وجود دارند که علاقه مندان به ورزش در سنین پایه متناسب با علاقه به رشته خاص وارد می شوند.
حسنی پور با تاکید بر اینکه شهرستانهای پایتخت باید خانه کاراته داشته باشند، اضافه کرد: راه اندازی خانه کاراته در شهرستانهای پایتخت استعدادها را از گوشه و کنار این استان شناسایی و آنها را در اختیار فدراسیون برای پرورش و تبدیل شدن به قهرمانان ملی قرار می دهد.
مربی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان ایران در خاتمه اظهار داشت: متاسفانه نبود این جنس زیر ساخت ها باعث می شود تا استعدادهایی که می توانند بدنه تیم های ملی را تقویت و به استحکام بخشی آنها کمک کنند هرز بروند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه