جانشین سازمان بسیج مستضعفین:

شب ۲۲ بهمن یاداور پیروزی حاکمیت حق و برافراشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: شب ۲۲ بهمن یادآور پیروزی حاکمیت حق و برافراشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و شب مقابله مستضعفین با همه مستکبرین است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در مراسم گرامی داشت یاد و خاطره عملیات والفجر ۸ اظهار داشت: سلام و درود خدا بر ارواح طیبه شهدا از صدر اسلام تا کنون، شهدای دفاع مقدس، شهدای عزیز راه بصیرت، شهدای عزیز بیداری جهان اسلام، شهدای عزیز مدافع حرم، شهدای عزیز مقاومت اسلامی در سراسر گیتی و سلام و درود خدا به ارواح طیبه شهدای عزیز استان تهران، شهرستان پردیس و بومهن، شهدای عزیز این منطقه همه آنها گردن ما حق بزرگی دارند.

این فرمانده لشگر حضرت سیدالشهداء(ع) درعملیات والفجر ۸ ادامه داد: عرض تبریک دارم دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی را محضر همه برادران و خواهران عزیز و ارجمند.

وی دهه فجر را یادآور مجد، عظمت و شکوه امامت و ولایت نمایش دهنده عشق بازی امت دانسته و اضافه کرد: ۱۲ بهمن ماه ۱۳۵۷، سالروز ورود امام عظیم الشان در میان امت و مهیا شدن همه امت برای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ است.

فضلی گفت: خدا را از بابت همه الطافش شاکر و سپاس گذاریم که یاری کرد تا انقلاب اسلامی ۳۷ سال از عمر پر خیر و برکت خودش را پشت سر گذاشته و وارد سی و هشتمین سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی می شویم.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: این انقلاب حاصل مجاهدت بیش از ۵ دهه امام امت، شهیدان در رکاب امام، بزرگان دین، مراجع و علما است تا بستر و شرایط انقلاب برای پیروزی امت اسلامی فراهم شد.

وی تاکید کرد: امشب که شب ۲۲ بهمن است یادآور پیروزی حاکمیت حق و برافراشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و شب مقابله مستضعفین با همه مستکبرین است.

این فرمانده لشگر حضرت سیدالشهداء(ع) درعملیات والفجر ۸ تصریح کرد: امشب شب جشن و شب پیروزی عزیزان امت شیعه و سنی مردان و زنان و پیر و جوان همه و همه است.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین پس از آن به بیان شرح و چگونگی برگزاری عملیات والفجر ۸ پرداخت.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *