شاید برخی آقایان با انتشار گوشه‌ای از گزارش‌‌های حوادث اخیر پزشکی مجبور به ترک ایران شوند

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: شاید برخی آقایان با انتشار گوشه‌ای از گزارش‌ قتل پزشک اردبیلی و حادثه‌ ممسنی مجبور به ترک ایران شوند.

به گزارش پایگاه پردیس خبر به نقل از تهران نیوز، ناصر سراج در پایان مراسم اعطای دومین جایزه بین‌المللی حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره پرونده اختلاس ۷۰ میلیارد تومانی گفت: این پرونده مربوط به یک بدهی بانکی در کرج بود که متأسفانه متهم پرونده پس از گرفتن پول‌ها متواری شده است. سازمان بازرسی در حال رسیدگی و تشکیل گزارشات خود در این پرونده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا گزارش بازرسان این سازمان از مقصران تلفات سیل اخیر مشخص شده است یا خیر، گفت: تکمیل گزارشات زمان بسیاری می‌برد، زیرا در حال بررسی تمامی استان‌هایی که در آن سیل جاری شده بود، هستیم و می‌خواهیم کار جامعی انجام دهیم. بازرسان سازمان بازرسی هم‌اکنون مشغول جمع‌آوری مدارک هستند.

سراج در پاسخ به سؤال دیگری درخصوص اینکه پرونده فساد در فوتبال چه زمانی به سرانجام می‌رسد، گفت: ما درباره فساد همیشه گزارش می‌دهیم و هم‌اکنون نیز مستقر هستیم و همه تخلفات را بررسی می‌کنیم، متأسفانه گزارشات ما محرمانه است و نمی‌توانیم بیان کنیم.

وی به حادثه‌ فوت متخصص آنکولوژی در اردبیل و یکی دیگر از پزشکان در شهرستان ممسنی اشاره کرد و گفت: درباره این دو حادثه مدارک و مستندات بسیاری داریم، ولی به خاطر برخی مسائل نمی‌توانیم بیان کنیم. گزارش‌های بسیار خوبی داریم که اگر افشا شود شاید برای برخی از آقایان چیزی نماند.

سراج تأکید کرد: گزارش‌ها بسیار سنگین است، اما متأسفانه از نظر قانونی منع انتشار داریم. در این گزارش‌ها برخی از این آقایان مسائلی را عنوان کرده‌اند که اگر مطرح شود، فکر می‌کنم دیگر نتوانند در ایران بمانند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *