عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

سیستم حمل و نقل در شهرستانهای استان تهران باید باز سازی شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: سیستم حمل و نقل در شهرستانهای استان تهران باید بازسازی شده و از ساختار فرسوده فعلی خارج شود، زیرا این خلاء ها موانع زیادی را پیشروی مردم ایجاد کرده است.

حسین گروسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت زیر ساخت های حمل و نقل در استان تهران گفت: متاسفانه زیر ساخت ها در حوزه حمل و نقل در استان تهران از ساختار یکپارچه ای بر خوردار نیست و بی نظمی خاصی در این حوزه زیر بنایی در استان تهران دیده می شود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: استان تهران پایتخت ایران اسلامی با برخورداری از تراکم جمعیتی است و هر زمان به حجم این جمعیت اضافه می شود، تراکم جمعیتی در استان تهران بسیار زیاد است و شهرستانهای این استان از موردهای مهم وقوع این اتفاق محسوب می شوند.
گروسی با تاکید براینکه نظمی در توسعه استان تهران دیده نمی شود، اضافه کرد: این بی نظمی باعث شده تا تهران وسعت جمعیتی ناهمگونی داشته باشد، شاهد برخی ساخت و ساز هایی هستیم که طبق مجوزها در حاشیه تهران انجام نمی شود و این خدمات رسانی در زیر ساخت ها را دچار مشکل و کمبود کرده است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این موضوع که در حوزه حمل و نقل سیستم نقص ها و کمبود های زیادی دارد، ابراز داشت: بسیاری از شهرستانهای استان تهران از زیر ساخت مناسبی در حوزه حمل و نقل برخوردار نیستند.
گروسی با بیان این مطلب که در شهریار و ملارد زیر ساخت حمل و نقل ساختاری مناسب و مطلوب ندارد، اظهار داشت: ملارد و شهریاد حجم بالای جمعیت را در بر گرفته اند ولی متاسفانه مردم در این مناطق با مشکل در حوزه حمل و نقل مواجه می باشند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: سیستم حمل و نقل در شهرستان های استان تهران باید بازسازی شده و از ساختار فرسوده فعلی خارج شود، زیرا این خلاءها موانع زیادی را پیش روی مردم ایجاد کرده است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *