نماینده مجلس شورای اسلامی:

سیاست ها و برنامه های دولت در حوزه اشتغال زایی ضعیف بوده است

متاسفانه سیاست ها و برنامه های دولت در حوزه اشتغال زایی ضعیف بوده است و نتوانسته کاهشی در این زمینه ایجاد کند.

نادر قاضی پور نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره دهم در گفتگو با خبرنگار پردیس خیر در مورد معضل بیکاری گفت: بزرگترین معضل در ایران اسلامی بیکاری جوانان است، حجم بالایی از جوانان تحصیل کرده در کشور، جویای کار هستند.
نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره دهم با تاکید براینکه بیکاری جوان معضلی است که هنوز از چهره کشور پاک نشده است، تصریح کرد: دولت قبل و دولت تدبیر و امید، نتوانستند با راهکار های مختلف این آسیب اجتماعی را برطرف کنند.
قاضی پور با اشاره به این موضوع که کارنامه دولت تدبیر و امید در بحث رفع معضل بیکاری مردود است، اضافه کرد: متاسفانه سیاست ها و برنامه های دولت در حوزه اشتغال زایی ضعیف بوده است و نتوانسته کاهشی در این زمینه ایجاد کند.
نماینده مجلس شورای اسلامی در دور دهم و عضو فراکسیون کارگری دوره نهم خانه ملت، ابراز داشت: ” جمله من از بیکاری جوانان شرمنده ام” از سوی مقام معظم رهبری باعث تاسف برای مسولان و دولت مردان است.
قاضی پور با بیان این نکته که چرا باید با ضعف مسئولان مقام معظم رهبری خود را شرمنده جوانان بدانند؟، تصریح کرد: من برای فعالان اقتصادی و حوزه اشتغال متاسفم بابت این جمله که مقام معظم رهبری رهبریت جهان اسلام، بیان فرموده اند.
نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره دهم با تاکید براینکه دولت گامی راسخ و محکم در راستای رفع معضل بیکاری بر نداشته است، اضافه کرد: دولت تدبیر و امید شاید قدم هایی در حوزه اشتغال زایی جوانان برداشته است ولی این میزان قدم ها، بسیار کوچک و محدود بوده است.
قاضی پور در خاتمه اظهار داشت: تعطیلی کارخانجات و مراکز صنعتی در کشور زیر ساخت افزایش درصد بیکاری در جامعه و سدی محکم در برابر رونق اشتغال زایی بوده است، هر روز هم به شمار و تعداد کارخانجات و مراکز صنعتی تعطیل، اضافه می شود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *