امام جمعه پردیس:

سیاست آتش سوزی و بمب گذاری در مساجد ابزار اسلام ستیزی دشمن

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: سیاست آتش سوزی و بمب گذاری و انجام اقدامات تروریستی انتحاری به عنوان یکی از سیاست های دشمن در جریان اسلام ستیزی هنوز ادامه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد آتش سوزی مسجد الاقصی در سال ۱۳۴۸ شمسی، گفت: استکبار جهانی بسیار مواردی همچون آتش سوزی مساجد را در کارنامه خود دارد.
وی تصریح کرد: آتش سوزی در مسجد الاقصی مقدمه ای برای نبرد استکبار جهانی با اسلام بود و آنها ماشین جنگی خود را در درون جهان اسلام، برای تخریب اسلام روشن کردند.
توسلی با تاکید بر اینکه سیاست آتش سوزی و بمب گذاری و انجام اقدامات تروریستی انتحاری به عنوان یکی از سیاست های دشمن در جریان اسلام ستیزی هنوز ادامه دارد، اضافه کرد: اخبار مدام از آتش زدن مساجد و عملیات های انتحاری در مساجد و حسینیه های کشور های اسلامی حکایت دارد.
امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به اینکه ابزار های تروریستی استکبار جهانی مهره اینگونه جنایت ها در بدنه جهان اسلام هستند، اظهار داشت: داعش و تکفیری ها عامل اصلی وقوع این رخداد های جنایت کارانه در جهان اسلام هستند.
وی خاطر نشان کرد: با آتش زدن مساجد اسلام از بین نمی رود زیرا با اینگونه اقدامات جهان برخلاف گذشته بهتر چهره زشت آمریکا و اسرائیل و عوامل دست نشانده آنها را می شناسد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *