عضو مجلس شورای اسلامی:

سهم تولید در هدفمندی یارانه ها درست پرداخت نشد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: یارانه ها هدفمند هدایت نشد و دولت تدبیر و امید در جریان قطع یارانه های اقشار پر درامد ضعف ها و کمبودهای زیادی داشت.

ابراهیم نکو عضو مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد حذف نوسانات در بدنه اقتصاد کشور گفت: حمایت از بنگاههای اقتصادی یک اصل مهم و اساسی است و باید در جریان اقتصاد مقاومتی بروی ریل اهمیت گذاری بر حوزه تولیدات داخلی در جامعه فرهنگسازی صورت گیرد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: سهم تولید در جریان هدفمندی یارانه ها درست پرداخت نشد و این هزینه ها به سمت و سوی خرید کالاهای خارجی سوق پیدا کرده است و خرید کالاهای خارجی امثال تولیدات چینی در این بستر رشد یافته است.
نکو با تاکید بر اینکه یارانه ها هدفمند هدایت نشد، با بیان اینکه قطع درست و دقیق یارانه ها یارانه را در مسیری درست هدایت می کرد، اضافه کرد: دولت تدبیر و امید در جریان قطع یارانه های اقشار پر درامد ضعف ها و کمبود های زیادی داشت.
وی در خاتمه اظهار داشت: خود یارانه یک مشکل است و کسری آن مشکلی دیگر، ولی این میلیاردها کسری باید به طرق دقیق و کارشناسی هدایت شود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *