عضو مجلس شورای اسلامی:

سلامت انتخابات در تاریخ انقلاب اسلامی محرض است

عضو مجلس شورای اسلامی گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران که برپایه و اساس حکومت مردم سالاری دینی زیر سایه ولایت فقیه تشکیل شده است، انتخابات برمدار مردم سالاری دینی می گردد.

جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد انتخاب آزاد از بیانات بیانات دکتر روحانی در سال ۹۴ در بحث انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری گفت: سلامت انتخابات مجلس و شورای اسلامی و مجلس خبرگان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران محرض است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران که بر پایه و اساس حکومت مردم سالاری دینی زیر سایه ولایت فقیه تشکیل شده است، انتخابات برمدار مردم سالاری دینی برگزار می گردد، ابراز داشت: مردم در مسیری شفاف و روشن نمایندگان خود را روانه خانه ملت می کنند.
کوچکی نژاد با اشاره به این موضوع که باید به نکته مهم امام راحل و مقام معظم رهبری بازهم تاکید داشته باشیم که رای مردم حق الناس است، اظهار داشت: امام راحل با وجود اینکه می دانست بنی سعد انسان درستی نیست ولی به رای و انتخاب مردم در انتخاب نخست وزیر خود احترام گذاشتند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *