حسین توسلی

امام جمعه پردیس:

سلاح هسته ای ایران اسلامی دانشمندان و نخبگان هستند

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: سلاح هسته ای ایران اسلامی دانشمندان و نخبگان آن در عرصه های مختلف علمی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت هسته ایران اسلامی گفت: ایران اسلامی در باشگاه هسته ای عضویت دارد و در این راستا به عضوی سالم تبدیل شده است.
وی تصریح کرد: دنیا می داند ایران اسلامی دنبال سلاح هسته ای نیست و این را هم می داند در آینده ای نزدیک سیمای قدرت های جهانی را بدست می آورد زیرا در حوزه هسته ای از دانشی بومی برخوردار است.
توسلی با تاکید بر اینکه سلاح هسته ای ایران اسلامی دانشمندان و نخبگان آن در عرصه های مختلف علمی هستند، اضافه کرد: دشمن بداند با تخریب و غیر فعال سازی مراکز هسته ای نمی تواند آن را از ایران بگیرد زیرا مغز های ایرانی در سر، دانش روز دنیا را در حوزه هسته ای دارد.
امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به این موضوع که دانش هسته ای مقدمه تمامی فناوری های علمی جهان در عرصه های صنعت و کشاورزی و پزشکی و سایر حوزه هاست، ابراز داشت: ایران اسلامی به دنبال توقف در ایستگاه خود کفایی است و امروز در بسیاری از بخش ها به این مهم رسیده است.
وی اظهار داشت: ایران اسلامی بیش از ۳۶ سال است که دست نیاز به سوی استکبار جهانی دراز نکرده است و اگر آنها پای میز مذاکره نشستند مجبور به تعظیم در برابر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران بودند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه