نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس:

سرعت تکمیل مسکن مهر کافی نیست/ مسکن مهر تهران از زیرساخت آموزشی استاندارد برخوردار نیست

نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس گفت: مسکن های مهر استان تهران روی گسل عدم زیر ساخت های استاندارد از جنس آموزشی و پرورشی قرار دارند و از زیر ساخت های آموزشی و پرورشی استاندارد برخوردار نیستند.

جبار کوچکی نژاد نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت ساختاری زیر ساخت های آموزشی مسکن مهر گفت: متاسفانه مسکن مهر با وجود اینکه به تعبیر دولت باری بردوش دولت یازدهم بوده است از سرعت تکمیل کافی برخوردار نیست.

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت با مشکل مالی مواجه است، تصریح کرد: مشکل مالی دولت در پیشرفت کند زیر ساخت ها از بهداشت و درمان گرفته تا آموزشی و پرورشی تاثیر بسیار زیادی داشته است.

کوچکی نژاد با اشاره به اهمیت زیر ساخت های آموزشی و پرورشی در حوزه مسکن مهر، اضافه کرد: مسکن های مهر در بر گیرنده حجم بالای جمعیتی هستند و در این راستا حجم بالایی از قشر دانش آموز هم در دل آن جای گرفته است و این مهم نیاز به شکل گیری زیر ساخت های آموزشی و پرورشی را درمسکن مهر افزایش می دهد.

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این نکته که مسکن های مهر استان تهران روی گسل عدم زیر ساخت های استاندارد از جنس آموزشی و پرورشی قرار دارند، ابراز داشت: مسکن های مهر در تهران از زیر ساخت های آموزشی و پرورشی استاندارد برخوردار نیستند.

کوچکی نژاد با تاکید براینکه دولت در راستای شکل گیری زیر ساخت ها از بهداشت و درمان گرفته تا آموزشی و پرورشی باید اقدامات جدی تری را اعمال کند، تصریح کرد: وزارت خانه های زیربط باید در این راستا عزم جدی تری داشته باشند.

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: دولت تدبیر و امید باید در سالی که سال عمل و اقدام در زمینه سیاست ارزشمند اقتصاد مقاومتی از منظر نگاه ارزشی مقام معظم رهبری است عزم خود را در این زمینه جزم کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *