امام جمعه پردیس:

سران فتنه ابزاردست استکبار با نگاه پیاده سازی توطئه انقلاب مخملی در ایران / نفوذ را در شرایط فعلی باید جدی گرفت

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: سران فتنه ابزاری در دست استکبار جهانی با نگاه طرح و پیاده سازی توطئه انقلاب مخملی در ایران اسلامی بودند.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در ۹ دی ماه روز بصیرت ملت ایران گفت: فتنه ۸۸ جریانی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بود و استکبار جهانی با عوامل دست نشانده خود صحنه جریان فتنه ۸۸ را در راستای افق اهداف تخریبی خود طراحی کرد.
امام جمعه شهرستان پردیس با تاکید براینکه سران فتنه ابزاری در دست استکبار جهانی با نگاه طرح و پیاده سازی توطئه انقلاب مخملی در ایران اسلامی بودند، تصریح کرد: فتنه ۸۸ گذرگاه خطر ناکی برای انقلاب اسلامی ایران بود، دشمن این بار هم ساکت ننشست و توطئه ای دیگر را علیه انقلاب اسلامی ایران تدارک دید .
حجت الاسلام والمسلمین توسلی در ادامه این مطلب اضافه کرد: مقام معظم رهبری به حق با تدبیر و تفکر ارزشی خود عمق فاجعه و محتوای فتنه ۸۸ را شفاف سازی کرد و ماهیت فتنه گران را به ملت ایران معرفی کرد و در این راستا ملت ایران، ملت بصیر برای دفاع از ارزشهای نظام جمهوری اسلامی وارد صحنه شدند .
امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به این موضوع که حماسه ۹ دی، مشتی دیگر بر دهان استکبار جهانی و یاوه گویان غربی به عنوان دشمن شماره یک نظام جمهوری اسلامی ایران بود، در خصوص این روز اذعان داشت: نهم دی ماه روزی بود که ملت ایران با آرمانهای امام راحل و ارزشهای نظام جمهوری اسلامی و رهبر عزیز خود امام خامنه ای تجدید میثاق کردند .
حجت الاسلام والمسلمین توسلی در خاتمه اظهار داشت: استکبار جهانی دست از توطئه های خود بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بر نمی دارد و همواره توطئه های مختلفی را رقم می زند، در شرایط فعلی نفوذ را باید جدی گرفت، مقام معظم رهبری بارها بر این مهم تاکید داشته و نفوذ به دغدغه مهم ایشان تبدیل شده است .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *