فرماندار پردیس:

سرانه ورزشی در پردیس استاندارد نیست

فرماندار شهرستان پردیس گفت: سرانه های ورزشی در شهرستان پردیس استاندارد نیست و اداره ورزش و جوانان شهرستان با جذب بخش خصوصی به دنبال ارتقا درصدی سرانه های ورزشی در شهرستان پردیس است.

مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد زیر ساخت های ورزشی در شهرستان پردیس گفت: شهرستان پردیس در استان تهران در فهرست شهرستانهایی قرار دارد که جمعیت آنها ساختاری متراکم دارد.
فرماندار شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: استقرار مسکن مهر و واگذاری هزاران واحد به متقاضیان مسکن مهر برای شهرستان یک فرصت و از دیدگاه زیر ساختی در شرایط فعلی که شهرستان در حوزه های مختلف زیر بنایی مشکل دارد یک تهدید به شمار می رود، زیرا زیر ساخت ها از ورزشی گرفته تا بهداشت و درمان در شهرستان پردیس متناسب با افزایش جمعیت رشدی نداشته است.
حیدری با تاکید براینکه حوزه ورزش از جمله زیر ساخت های مهم در شهرها به شمار می رود اضافه کرد: متاسفانه سرانه ورزشی در شهرستان استاندارد نیست و در این راستا باید اقدامات زیر بنایی صورت گیرد.
فرماندار شهرستان پردیس با تقدیر از نگاه سکانداران ورزش استان به توسعه زیر ساخت های ورزشی در شهرستان پردیس اضافه کرد: اداره ورزش و جوانان استان تهران در بحث زیر بنایی دید خاصی به پردیس دارد و اداره ورزش و جوانان پردیس هم در این راستا تلاش های خوبی انجام داده است.
حیدری با اشاره به این مطلب که اداره ورزش و جوانان پردیس دنبال جذب بخش خصوصی است ابراز داشت: اداره ورزش و جوانان شهرستان با جذب سرمایه های کلان بخش خصوصی می خواهد تحولی زیر بنایی در این شهرستان در بحث توسعه زیر ساخت ها و افزایش سرانه های ورزشی انجام دهد.
فرماندار شهرستان پردیس با بیان این مطلب که روند رو به رشد ورزش های همگانی امتیازی مهم برای اداره ورزش و جوانان شهرستان تلقی می شود اظهارداشت: ایستگاههای ورزش همگانی در شهرستان پردیس رو به افزایش است و می خواهیم فضایی مناسب برای ورزش های همگانی برای خانواده های پردیسی ترسیم کنیم.
وی در مورد وضعیت شهرستان پردیس گفت: پردیس و جاجرود و بومهن قبل از اینکه سه منطقه در قالب یک شهرستان تعریف شود محل بسیار امن و مناسبی برای ساخت و سازهای غیر مجاز و فعالیت های غیر قانونی بوده است.
حیدری در ادامه این مطلب تصریح کرد: از جمله تخلفات و معضلاتی که در حوزه شهرستان قابل مشاهده و لمس بود می توان به تصرف اراضی ملی و تخریب اراضی کشاورزی اشاره کرد که قبل از استقرار فرمانداری این اتفاق افتاده بود.
فرماندار شهرستان پردیس با تاکید بر اینکه آزاد سازی اراضی ملی و حراست از منابع طبیعی از جمله دغدغه های مهم مقام معظم رهبریست که در این رابطه تاکیدات فراوانی به استانداران و فرمانداران در استانها و شهرستانهای کشور داشته اند افزود: آزاد سازی هکتار ها از اراضی کشاورزی و ملی در پردیس با سرعت قابل توجهی انجام می شود.
حیدری با تاکید بر اینکه دادستان شهرستان پردیس به آزاد سازی اراضی ملی سرعت داده است ابراز داشت: دادستان پردیس عملکرد بسیار خوبی را در بحث آزاد سازی اراضی ملی و منابع طبیعی در پردیس داشته و امتیاز خوبی برای استان کسب کرده است.
فرماندار شهرستان پردیس در خاتمه با بیان این موضوع که تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز با سرعت بالایی در شهرستان پردیس اتفاق افتاده است خاطر نشان کرد: تخریب فعالیت های عمرانی غیر مجاز با سرعت در شهرستان پردیس در حال انجام است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *