سختی ویژگی کار جهادی است

حمیدرضا توسلی فرمانده سپاه شهرستان پردیس در گفتگو با پایگاه پردیس خبر گفت: از روزی که مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را تکلیف کردند، ما به این موضوع بعنوان یک فرصت نگاه کردیم و ساز و کارهایمان را بصورت قرارگاهی روی این موضوع متمرکز کردیم. وی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی بر خلاف برخی گفته ها […]

حمیدرضا توسلی فرمانده سپاه شهرستان پردیس در گفتگو با پایگاه پردیس خبر گفت: از روزی که مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را تکلیف کردند، ما به این موضوع بعنوان یک فرصت نگاه کردیم و ساز و کارهایمان را بصورت قرارگاهی روی این موضوع متمرکز کردیم.
وی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی بر خلاف برخی گفته ها یک اقتصاد ریاضتی نیست و ما مشکلات و موانع و چالشهای زیادی در سر راه خواهیم داشت.
توسلی در مورد مشکلات و موانع موجود در راه توضیح داد: اگر موانع و مشکلات نباشد کار ما جهادی نیست، اگر بخواهیم یک کار جهادی در قالب فرمایشات مقام معظم رهبری انجام بدهیم حتما باید موانع چالش و دردسرهایی را در پیش رو داشته باشیم تا اینکه بتوانیم حرف از کار جهادی بزنیم.
فرمانده سپاه پردیس تشریح کرد: برای اینکه بتوانیم به حقیقت به آیه شریفه ۶۹ سوره مبارکه عنکبوت بپردازیم باید برسیم به اینکه موانع و مشکلات را از سر راه برداریم.
وی افزود: در این خصوص به فراخور شرایطی که در هر شهرستان وجود دارد می شود به شکل قرارگاهی متمرکز شد و کار کرد ما در شهرستان فرصت هایی را داشتیم و روی اینها متمرکز شدیم اما موانعی هم داشتیم، مثلاً چون شهرستان جدید التاسیس است نمی توانستیم در بحث کشاورزی اقداماتی که مد نظر داشتیم را انجام دهیم اما در زمینه هایی دیگری فعالیتهایی را انجام داده ایم.
انتهای پیام/