یکی از زنان مبارز انقلاب در گفتگو با پردیس خبر

سختی ها و کمبودها را پای انقلاب ننویسیم

پردیس خبر_ مسئولان باید قلبهایشان پیوند ناگسستنی با آرمانهای انقلاب ورهبری داشته باشد و در عمل خادم واقعی مردم باشند.

🔹 «زینب رجب» یکی دیگر از بانوان مبارز انقلاب که از ابتدای پیروزی جمهوری اسلامی ایران تاکنون فعالیت های اجتماعی و فرهنگی مختلفی داشته است در گفتگو با پردیس خبر گفت: انقلاب با خون هزاران جوان و پیر، زن و مرد شهید با سختی های بسیار به دست ما رسیده است و ما نباید این سختی ها و کمبود ها را به پای انقلاب بنویسیم .

🔹 وی به خاطرات خود در اوایل انقلاب و روزهای مبارزه با نظام شاهنشاهی اشاره می کند و می افزاید: من در آن روزها با همسر و دو فرزند در کالسکه در راهپیمایی ها شرکت می کردیم و در راهپیمایی پای کوبان اولین مرگ بر شاه «شهید طالقانی» حضور داشتیم.

🔹 این بانوی مبارز انقلاب اسلامی که امروز نیز در عرصه های مختلف فعالیت دارد، یادآور شد: زنان و دختران نسل امروز همچنان پایبند به ارزش‌ها هستند و دوستدار انقلاب و رهبری اند، آنها شاید در ظاهر با ما متفاوت باشند ولی قلبهایشان با رهبری و ولایت فقیه است.

🔹 رجب خطاب به مدیران کنونی جامعه گفت: صحبت اصلی من با مسئولان است، کسانی که جان و مال مردم در دستشان است و برخی با بی انصافی از نجابت مردم سواستفاده می کنند و با کم توجهی به معیشت مردم موجب ناراحتی و سختی زندگی‌شان می شوند؛ آنها باید قلبهایشان پیوند ناگسستنی با آرمانهای انقلاب ورهبری داشته باشند و در عمل خادم واقعی و خدمتگزار مردم باشند.

🔹 وی سالهاست ساکن شهر بومهن واقع در شهرستان پردیس است و در فعالیت های نیکوکارانه، حمایت از محرومان و نیازمندان مشارکت دارد و علاوه بر روزهای انقلاب و نبرد با دشمن در حوادثی مانند سیل و زلزله جزو افراد کمک رسان خط مقدم حمایت از مردم کشور و آرمان های انقلاب اسلامی بوده.

🔹 گفتنی است ایشان خواهر مفقودالاثر محمد رجب و فرمانده پایگاه سمیه شهرستان پردیس ناحیه علی بن اموسی الرضا می باشد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه