ستاد تنظیم بازار شهرستان پردیس تشکیل جلسه داد

ستاد تنظیم بازار شهرستان پردیس با هدف ایجاد ساز و کاری برای عرضه میوه و سایر مایحتاج شب عید مردم با قیمت و کیفیت مناسب به ریاست فرماندار پردیس تشکیل جلسه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پردیس با هدف ایجاد ساز و کاری برای عرضه میوه و سایر مایحتاج شب عید مردم با قیمت و کیفیت مناسب به ریاست فرماندار پردیس تشکیل جلسه داد.

رئیس اداره تعاون روستایی استان تهران، نمایندگان بخشداری ها، شهرداری ها و ادارات صنعت و معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، پلیس راهور، شبکه بهداشت و اتاق اصناف شهرستان در این جلسه حضور داشتند و پیرامون جانمایی مکان های عرضه محصولات، مسائل ترافیکی و ایمنی، شرایط نگهداری، قیمت و چگونگی عرضه محصولات به تبادل نظر پرداختند.
مرتضی حیدری فرماندار پردیس دراین جلسه با اشاره به ضرورت فراهم آوری شرایط دید و بازدید عید گفت: این رسم از قدیمی ترین و پسندیده ترین رسوم ایرانیان است و موجب تثبیت خانواده و همدلی و همیاری خانواده ها می شود از این رو کنترل قیمت و توزیع مناسب مایحتاج مردم برای کمک به ترویج این امر ضرورت دارد.
حیدری کوتاه کردن دست سودجویان و دلالان و عرضه مستقیم محصولات را یکی از هدف های برپایی این نمایشگاه ها دانست و گفت: از نظر مردم توزیع مناسب و با کیفیت محصولات از تولید کننده برای مصرف اهمیت ویژه ای دارد و ما با این کار می توانیم تا حدودی آرامش خاطر شهروندان را فراهم کنیم.
رئیس اداره تعاون روستایی استان تهران نیز از وجود دپوی مناسب میوه دولتی برای از بین رفتن نگرانی ها خبر داد و گفت: سعی بر این بوده که با برنامه ریزی و هماهنگی مناسب با تولید کنندگان، میوه مخصوص شب عید شهروندان برای استان تهران دپو شده و مردم از این بابت مشکلی احساس نخواهد کرد.
در پایان و پس از تبادل نظر حاضرین ۱۰ محل برای عرضه میوه دولتی پیشنهاد و مقرر شد ادارات متولی این مکان ها را بررسی و نتیجه ارزیابی خود را برای برنامه ریزی عرضه محصولات به فرمانداری ارائه کنند.

منبع: روابط عمومی فرمانداری

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *