ساماندهی و ساخت مدارس خیرساز پردیس

پردیس خبر _ ۱۵۵ قطعه زمین کدگذاری شده از سوی شرکت عمران پردیس در اختیار آموزش و پرورش پردیس قرار گرفته است.

🔹جلسه مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان پردیس با حضور مهدی فتحعلی معاون مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

🔹در این جلسه مدیر عامل جدید مجمع خیرین مدرسه‌ساز این شهرستان از میان سه کاندید حاضر انتخاب و معرفی شد که براساس آن حسین چراغی، با حفظ سمت ریاست مجمع، مدیرعاملی این مجمع را بر عهده گرفت.

🔹همچنین مدیرعامل جدید مجمع خیرین مدرسه‌ساز پردیس از تسریع روند ساماندهی و ساخت مدارس خیرساز این شهرستان خبر داد.

🔹در این نشست حجت الاسلام سیدحسین حسینی تبار، مدیرعامل سابق مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهرستان پردیس در خصوص نحوه عملکرد مجمع قبل افزود: در زمان مرحوم محمدرضا حافظی این مجمع تشکیل شده و هدف آن، این بود که مدرسه‌سازی در شهرستان پردیس به عنوان یک اخلاق در میان افراد تکرار شود.

🔹وی در ادامه با بیان این مطلب که حدود ۱۵۵ قطعه زمین کدگذاری شده از سوی شرکت عمران پردیس در اختیار آموزش و پرورش پردیس بعنوان لکه‌های آموزشی قرار گرفته تا برای مدرسه سازی مورد استفاده قرار گیرد، بیان کرد: مدارک در این خصوص موجود است و براین اساس درخواست داریم تا مجمع جدید جهت بهره برداری از این موضوعات بهره مناسبی نصیب شهرستان شود.

🔹در ادامه هومن مختاری نماینده فرماندار، شهرستان پردیس ضمن تقدیر از اعضای حاضر در جلسه مجمع خیران مدرسه‌ساز پردیس در خصوص انجام امور حاصله از اهمیت تدوین یک برنامه راه و همچنین مستندسازی امور انجام شده نکاتی اظهار کرد و سپس حسین چراغی، مدیرعامل جدید مجمع خیرین مدرسه‌ساز پردیس نیز هم در مورد امور انجام شده توضیحاتی ارائه داد.

🔹رییس مجمع خیرین شهرستان پردیس از بازسازی دیوار تخریب شده مدرسه شهید مفتح توسط سیل گذشته در روستای سیاه سنگ، تعویض و ترمیم بخش اعظمی از شیروانی مدرسه مذکور، حفر چاه جذبی جهت جمع آوری آب‌های سطحی با توجه به شرایط فیزیکی مدرسه، ترمیم و تجهیز آشپزخانه و آبدارخانه مدرسه با ارائه گزارش تصویری، خبر داد.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس