ساماندهی فضای مجازی با حضور پلیس فتا در شهرستان پردیس در دستور کار قرار گرفت

پردیس خبر_ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پردیس، با میزبانی از پلیس فتا به چگونگی رسیدگی به فضای مجازی در محل دفتر ریاست ارشاد اسلامی شهرستان پردیس، نشست.

🔹 این نشست با حضور پلیس فتا و مسئول اطلاعات س.ه و فرمانده بسیج خواهران س.ه شهرستان برگزار شد و موضوعات حجاب و عفاف و همچنین فعالیت فعالان فضای مجازی در شهرستان مورد بحث قرار گرفت و در این جلسه طی گزارشی توسط پلیس فتا از جرائم مطرح در فضای مجازی در سطح شهرستان و بیان وضعیت رفتارهای اجتماعی در حوزه عفاف و حجاب و ورود پلیس فتا به نظارت بیشتر به رفتارهای اجتماعی به طریقه ایجابی و اثربخشی این روش مطالبی بیان نمودند.

🔹 در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی در خصوص توجه بیشتر به فضای مجازی و تولید برنامه های مناسب و جذاب برای فعالین فضای مجازی و استفاده از فعالین این حوزه با ارائه برنامه های جذاب و مورد تایید برای ادامه فعالیت فعالان تاکید کرد.

 

 

 

🔹 همچنین مسئول اطلاعات س.ه و فرمانده بسیج خواهران ضمن بیان گزارشی از رصد فعالیت فضای مجازی تاکید حوزه آموزشی داشته و اظهار نمود که یکی ازبخشهای فعالیتهای اثرگذار در این حوزه می تواند آموزش دانش آموزان و ورود به آموزش و پرورش باشد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir