سالن کشتی زورخانه پردیس صبح تا ظهر در اختیار بانوان

شهردار پردیس از واگذاری سالن کشتی زورخانه پردیس به بانوان از صبح تا ساعت دو ظهر خبر داد.

محمد لاله شهردار شهر جدید پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اظهار داشت: در نظر داریم زورخانه ای که در فاز چهار واقع است را از صبح تا ساعت دو در اختیار بانوان قرار دهیم تا بتوانند ورزش هایی مثل ایروبیک که خیلی با توپ سرو کار ندارد را در آن سالن انجام بدهند.

بی‌شک انجام فعالیت‌های منظم و علمی بدنی در قالب پرداختن به ورزش در رشته‌های مختلف می‌تواند نشاط و شادابی را نصیب خانواده‌ها سازد.
از سوی دیگر هرقدر جوانان و نوجوانان انرژی وافر خود را در میادین و آوردگاه‌های ورزشی سپری کنند، کمتر به سمت و سوی آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد روی خواهند آورد.
از این رو، مدیریت شهری پردیس با درکی درست از این نیازمندی مهم و اساسی نسبت به اجرای طرح‌های مختلف ورزشی در دو بخش نرم‌افزار و سخت‌افزار اقدام کرده است.
از جمله پروژه‌های ورزشی در حال اجرای شهرداری پردیس که از سال گذشته آغاز شده و مراحل عمرانی آن همچنان ادامه دارد طرح نخستین خانه کشتی و اولین گود زورخانه شهر پردیس است.
این طرح عمرانی و خدماتی در زمینی به مساحت یک هزار و ۱۰۰ متر مربع جنب واحدهای مسکن مهر فاز سه در حال ساخت است.
در این مجموعه ورزشی و فرهنگی امکاناتی نظیر دو سالن ورزشی شامل سالن نخست به مساحت ۶۰۰ مترمربع دارای خانه کشتی شامل دو تشک استاندارد، سونا، بخش ریکاوری، رختکن و سالن بدنسازی و سالن دوم برای ورزش‌های باستانی دارای گود زورخانه در نظر گرفته شده است.
شهرداری پردیس برای اجرای طرح نخستین خانه کشتی و گود زورخانه شهر پردیس اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال اختصاص داده است.

برخی از کانال ها و گروه های فعال در شبکه های اجتماعی از افتتاح این ساختمان بعنوان اولین گود زورخانه ای شهر پردیس در هفته دولت خبرداده اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *