مرتضی حیدری

فرماندار پردیس:

سازمان نوسازی باید بحران زیرساخت های آموزشی پردیس را پاک کند

فرماندار شهرستان پردیس گفت: سازمان نوسازی مدارس در کنار نهاد های مربوطه باید بحران زیر ساختهای آموزشی پردیس را پاک کند.

مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت زیر ساخت ها ی آموزشی و پرورشی در این شهرستان گفت: زیر ساخت ها در پردیس ساختار مناسبی ندارند و اکنون جوابگوی نیاز شهروندان پردیس نیست.
فرماندار شهرستان پردیس ادامه داد: مدارس بخش بومهن دو شیفته هستند و این امر بیانگر خلاء هایی عمیق در بستر زیر ساخت های آموزشی و پرورشی در این بخش از شهرستان پردیس است.
حیدری با تاکید بر اینکه با ابزار مسکن مهر و خارج از این محدوده، مهاجرت ها به سمت پایتخت افزایش یافته است، اضافه کرد: این موج عظیم جمعیت با گسیل به سمت پایتخت مشکلاتی در راستای ساماندهی دانش آموزان در سال تحصیلی ۹۴- ۹۵ ایجاد خواهد کرد.
فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به اینکه رئیس اداره آموزش و پرورش این شهرستان بارها در جلسات شورای اداری و سایر جلسات در مورد وجود تهدید در این راستا هشدار های لازم را داده است، ابراز داشت: مدارس شهرستان گنجایش هزاران دانش آموز ورودی جدید را ندارد.
حیدری اظهار داشت: سازمان نوسازی مدارس در کنار شرکت عمران و خیرین به عنوان وزنه ای مهم در تقویت زیر ساخت های آموزشی و پرورشی باید فکری به حال خلاء های زیر بنایی در حوزه آموزش و پرورش شهرستان پردیس بکند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *