امام جمعه پردیس ؛

سازمان انتظامی امنیت کشور است

پردیس خبر _ حجت الاسلام حسینی گفت: در حوادثِ چند روز اخیر، بیش از همه به سازمان انتظامی کشور و بسیج ظلم شد.

🔹 حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه شهرستان‌پردیس در خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان پردیس در مصلی مسجد الغدیر با اشاره به روز نیروی انتظامی و آغاز هفته بزرگداشت فراجا و سخنان مقام معظم رهبری درباره‌ی نیروهای مسلّح که تقویت نیروهای مسلّح را تقویت کشور دانستند گفت: و حمله به آنها اهانت به امنیت کشور است ، چون امنیّت، زیرساخت همه‌ی ابعاد زندگی یک جامعه است، و سازمان‌های مسلّح، تأمین‌کننده‌ی این نیاز همیشگی و همه‌جایی [امنیّت] برای کشور و برای عموم مردم جامعه هستند.

🔹وی افزود: در این حوادثِ چند روز اخیر، بیش از همه به سازمان انتظامی کشور ظلم شد، به بسیج ظلم شد، به ملّت ایران ظلم شد، هم از طرف کسانی که با گفتار یا رفتار وحشیانه خود، حمله کردند و هم از طرف عده‌ای از مسئولینی که باید حرف می‌زدند و حمایت‌های کلامی و قانونی می‌کردند اما سکوت کردند.

🔹وی خطاب به این افراد گفت: مسئولی که  روی صندلی مسئولیت نشستید و سکوت کردید! بدانید که همین سازمان انتظامی، امنیت تو را تأمین کرده است و سکوت شما ظلم به نیروهای نظامی و انتظامی و توهین به ملت و بی اهمیتی نسبت به ملت ایران است.

🔹وی ضمن تبیین حوادث اخیر به مدیریت راهبردی رهبر حکیم انقلاب اشاره داشت و گفت: حضور باصلابت و مقتدرانه در آئین دانش‌آموختگی نیروهای مسلح در محل پادگان فراجا قابل توجه بود و تمام جنگ‌های روانی احمقانه و مذبوحانه دشمنان که شایعه رحلت ایشان را انتشار می‌دادند خنثی و به دنیا دروغگوئی و خباثت آنها را ثابت کرد.

🔹حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به حدیثی از امام حسن عسگری اظهار داشت: تمام حوادثی که در بطن و متن عصر جمهوری اسلامی رخ می‌دهد، تمرین و رزمایش جبهه انقلاب است برای نقش‌آفرینی مقتدرانه و کارآمد جبهه حق در عصر ظهور و دشمن بداند که نمی‌تواند با رؤیای ایجاد شکافِ میان نسلی در جبهه انقلاب، پروژه به زانو درآوردن نظام اسلامی را به انجام برساند.

🔹وی انقلاب را پویا خواند و گفت:  سازمان‌دهی بین نسلی جبهه انقلاب، یک حقیقت عینی و میدانی است همان‌طور که دهه چهلی‌ها و پنجاهی‌ها، «پیشکسوت‌ها»ی این جبهه‌اند و دهه شصتی‌ها، «فرماندهان میدان»؛ بدانید که دهه هفتادی‌ها، «میدان‌داران»، و دهه هشتادی‌ها، «پیاده نظام‌ها»ی سپاه امام زمان‌اند و حتی دهه نودی‌ها، «نیروهای احتیاط» این جبهه مقتدرند که دارند می‌آیند.

🔹امام جمعه پردیس تأکید کرد: دهه  نودی های ما دشمن را به زانو درآورده  و دشمن را منفعلانه به این توهم انداخته که می‌تواند با استفاده از فضای مجازی و خط تهاجمی سه ضلعی توئیتر، تلگرام، اینستاگرام و غیره کید شیطانی‌اش را تحقق ببخشید.

🔹وی در پایان از مسئولین شهرستان خواست: مصوبات و قول و وعده های میزهای خدمتی که در نماز جمعه و در مساجد برگزار شده  را اجرائی بکنند. چون خیلی از مصوبات و مشکلاتی که مردم مطرح کردند برطرف نشده است.
🔹امام جمعه پردیس همچنین گفت: مردم منتظر هستند تا ادامه میزهای خدمت را در مساجد و محلات دیگر که تا به امروز مسئولین نرفته اند حضور پیدا کنند و مشکلات مردم را از نزدیک ببینند و مرتفع بکنند .


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:
https://zil.ink/pardiss_khabarr
🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:
http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر
#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس