امام جمعه پردیس

ساخت و تجهیز بیمارستان نیاز ضروری مردم شهرستان پردیس است

پردیس خبر_ امام جمعه پردیس گفت: دولت و نمایندگان مجلس برای تسریع در تجهیز و راه اندازی بیمارستان شهرستان پردیس اقدام عاجل کنند.

🔹 حجت الاسلام سید حسین حسینی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه های نماز جمعه امروز با تشکر از برپایی باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان پردیس گفت: مردم عزیز قدردان این انقلاب هستند و انقلاب را فهمیده اند و میدانند که انقلاب با چه رنجها و زحمات و خونهایی به اینجا رسیده است و باید تا پای جان حفظش بکنند و تا الان هم که میبینید حفظ کرده اند و مردم در مسیر اهداف نظام حرکت میکنند و نشانه آن هم اینهمه دشمنی استکبار جهانی است.

🔹 وی یادآور شد: مسئولین این مردم را بشناسند و بدانند که مدیریت کشور را همین مردم به اینها سپرده اند و انتظار دارند که این مسئولین واقعا خدمتگزارشان باشند نه رئیس و ارباب؛ و انتظار دارند که بیشتر از حال مردم باخبر باشند و بیشتر بین مردم باشند و با مردم همدردی بکنند؛ و مردم انتظار دارند که مسئولینشان را همیشه در میدان خدمتِ به مردم ببینند و هر روز رفع مشکلاتشان را مشاهده بکنند و هر روز خدمتی جدید را از مسئولین ببینند، نه اینکه از مسئولین بی مهری و بی اطلاعی و بی مدیریتی و وعده های بر زمین مانده و عمل نشده و عدم دغدغه و عدم دلسوزی را ببینند.

🔹 امام جمعه پردیس تصریح کرد: مدتی است که مردم مسئولین مردمی را دارند در بین خود احساس میکنند و حرف‎های مسئولین به مردم آرامش میدهد و تکریم و مهربانی را از مسئولین دارند مشاهده میکنند و فاصله زیادی که بین مردم و مسئولین ایجاد شده بود به تدریج در حال کم شدن هست.

🔹 وی مصداق این مورد را قرارگاه خدمت رسانی دانست که همه مسئولین شهرستان در محله های مختلف در بین مردم به صورت میدانی حاضر میشوند و حرفهای مردم را میشنوند و مشکلات مردم را از نزدیک مشاهده میکنند.

🔹 حجت الاسلام حسینی همچنین افزود: نمونه دیگر اینکه دَرِ اتاق مسئولین به سوی مردم باز است و مردم بهتر و راحت‌تر و با احترام بیشتری با مسئولینشان ارتباط میگیرند.

🔹 امام جمعه پردیس ادامه داد: همچنین بازدیدها و جلسات متعدد توسط مسئولین شهرستان با تلاشهای فرماندار جهادی و انقلابی و دعوت از مسئولین استانی و کشوری تا از نزدیک مسائل و مشکلات را ببینند و برای رفع مشکلات شهرستان چاره ای بیاندیشند که اینها همه نشانه نزدیک بودم مردم و مسیولین است.

🔹 وی در نماز جمعه امروز به حضور نمایندگان مجلس بعد از حدود سه سال! در شهرستان به صورت میدانی و رسمی و در نمازجمعه که تجمع هفتگی مردم شهرستان است، اشاره داشت و گفت: نمایندگان از صبح در منطقه صنعتی و بخش جاجرود و برخی فازهای پردیس و برخی محله های شهر بومهن حضور پیدا کردند و به بررسی مشکلات صنعتگران پرداختند.

🔹 وی به طرح مسائل و مشکلات شهرستان پردیس در حضور برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز چهار نماینده در شهرستان پردیس و نماز جمعه حضور پیدا کرده اند و البته چهار نماینده دیگر آقایان دکتر نادری، دکتر خضریان، دکتر یزدی خواه و خانم دکتر الهیان به پردیس آمده اند که البته نماز جمعه هنوز نیامدند که از همه نمایندگان دعوت میکنیم که در جمعه باصفا و معنوی نمازجمعه شهرستان پردیس تشریف بیاورند تا مردم نمایندگانشان را از نزدیک زیارت بکنند و مطالباتشان را حضوری بیان بکنند.

🔹 حجت الاسلام حسینی به مشکلات شهرستان اشاره داشت و افزود: بیمارستان الغدیر یکی از مشکلات این شهرستان است که البته من دیگر خجالت میکشم با مسئولین به بازدید از بیمارستان الغدیر بروم چون همه اش شده بازدید و وعده های بر زمین مانده و عملی نشده و بیمارستانی که بی جان افتاده و مردم محروم از استفاده از این بیمارستان هستند.

🔹 وی خاطرنشان کرد: این گله و ناراحتی مردم است که دولت باید در شهرستان بیمارستان ایجاد بکند. این کار را که برای جمعیت ۳۵۰ هزار نفری نکرده که هیچ! بلکه یک بیمارستانی که خیّر ساخته را تجهیز و راه اندازی نمیکنند.

🔹 وی ادامه داد: از دماوند تا تهرانپارس بیمارستانی وجود ندارد!! و چرا مسئولین ذی ربط به فکر نیستند؟امیدواریم دولت انقلابی و مردمی آیت الله رئیسی و مجلس انقلابی و نمایندگانی که امروز حضور پیدا کرده اند در بودجه بندی هفته آتی مجلس، شهرستان پردیس را ویژه و اورژانسی ببینند و دفاع بکنند و خبرهای خوبی را به مردم شهرستان در آینده نزدیک بدهند.

🔹️ وی به سایر مشکلات شهرستان پردیس مانند نداشتن آرامستان ، مصلی نماز جمعه ، گرانی و تورم در شهرستان پردیس؛ نبود میدان میوه و تره بار مناسب و ارزان و برخی نیازهای ضروری مردم، رهن و اجاره های کمرشکن که قیمت گذاری های آن متاسفانه در اختیار عده خاصی از دلالان و سرمایه داران قرار گرفته است و هر قیمتی که آنها تعیین میکنند اجرا میشود و به صورت مافیایی اداره می شود نیز اشاره داشت.

🔹 امام جمعه شهرستان پردیس در ادامه گفت: عوارضی که قرار بود برای مردم این شهرستان رایگان باشد اما هزینه کامل آن دریافت میشود. لذا افرادی که در تهران کار می‎کنند علاوه بر هزینه های بالای زندگی باید بخشی از درآمد خود را برای عوارضی پرداخت بکنند.

🔹 وی در مورد مشکلات مسکن مهر پردیس که مشکلی مضاعف بر مردم شده است، گفت: تأخیر در تحویل ها که مردم خیلی متضرر شده اند. تحویل بدون امکانات متعهد شده؛ عدم وجود زیرساخت‌ها؛ پرهزینه بودن زندگی ساکنین مسکن مهر بعلت نبود خدمات زیر بنایی و خدمات روبنایی؛ مشکل در ایاب و ذهاب و نبود سرویس مناسب؛ و آزار سگ های ولگرد که جان مردم را تهدید می‎کند و آرامش را از زندگی ها گرفته.

🔹 همچنین نگهداری سگ در آپارتمانها و محل زندگی انسانها که شدیدا ساکنین اعتراض دارند ولی متأسفانه نه کسانی که سگ نگهداری میکنند اعتنایی میکنند و نه مسئولین ذی ربط که مسئولین باید قانون درستی را وضع بکنند تا اینطور مردم آزار نبینند و اعتراضشان به نتیجه ای برسد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه