انهدام باند سارقین حرفه ای در پردیس

ساختمانهای فاقد دوربین مداربسته و نگهبان طعمه اصلی سارقان است

پردیس خبر_ فرمانده انتظامی پردیس از دستگیری ۴نفر سارق سابقه دار با اعتراف به ۱۴ فقره سرقت منازل در شهرستان پردیس خبر داد.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منازل در سطح شهرستان پردیس موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این فرماندهی قرار گرفت.

🔹 وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضایی و با انجام اقدامات پلیسی گسترده وبا گشت زنی های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی ۲ نفر سارق حرفه ای وسابقه دار بهمراه چندین کلید طراحی شده و یک قبضه سلاح سرد شناسایی و دستگیر کردند.

🔹 سرهنگ عبدیان افزود: سارقین دستگیر شده به دونفر از همدستان خود نیز معترف که با هماهنگی و شگردهای پلیسی آن دونفر نیز دستگیر شدند، که یکی از متهمان دستگیر شده هویت خود را به دروغ معرفی نموده که بعد از نمایان شدن هویت اصلی وی، مشخص شد وی سارق حرفه ای وسابقه دار می باشد.

🔹 فرمانده انتظامی پردیس افزور:متهمان منازل خالی از سکنه وساختمانهایی که فاقد نگهبان، دوربین وحفاظ بوده را شناسایی و بااستفاده از کلیدهای طراحی شده اقدام به سرقت منازل می نمودند.

🔹 این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان به ۱۴ فقره سرقت منازل اعتراف کرده و هر ۴ نفر متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

🔹 سرهنگ بهزاد عبدیان با بیان اینکه مردم با رعایت نکات ساده می توانند سارقان را در عملی کردن نقشه خود ناکام بگذارند؛ گفت:به شهروندان توصیه می کنیم منازل خود را به درهای ضدسرقت، دزدگیر و آیفون های هوشمند مجهز و بر روی پنجره ها ودرب بالکن نرده نصب کرده و هنگام ترک منزل از قفل بودن تمام درها و راههای نفوذ به آن مطمئن شوند، ضمن اینکه باز هم تاکید میکنیم از نگهداری حجم بالای طلاجات، ارز و وجوه بالا در منازل، خودداری وآنها را به صندوق امانات بانکها بسپارند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir