نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

زیر ساخت ها ی آموزشی در مسکن های مهر اشکالات مهم و زیر بنایی دارند

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: زیر ساخت های آموزشی و پرورشی در مسکن های مهر اشکالات مهم و زیر بنایی به خصوص در شهرستان پردیس دارند .

جبار کوچکی نژاد نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت زیر ساخت های آموزشی در مسکن های مهر گفت: مسکن مهر پروژه ای ملی تلقی می شود که از دولت نهم و دهم به دولت تدبیر و امید ارث رسیده است .
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: زیر ساخت ها در مسکن های مهر از اشکالات مهم و زیر بنایی در بدنه این پروژه عظیم ملی محسوب می شود .
کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه مسکن مهر شهرستان پردیس از وسعت قابل توجهی برخوردار است، اضافه کرد: تقویت زیر ساخت ها در این شهرستان شرقی تهران به ویژه در حوزه آموزشی و پرورشی بسیار مهم و ضروری است .
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درخاتمه اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش و وزارت راه و مسکن و شهر سازی در کنار سایر متولیان امر در سال همدلی و همزبانی باید با تعامل این پروژه ملی را در ایستگاه تکمیل متوقف سازند .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *