نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

تهران در حوزه زیرساخت های آموزشی از استانهای پرتراکم است

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: استان تهران در بحث آموزش و پرورش از استانهای پر تراکم در حوزه آموزشی و پرورشی است و فاقد زیر ساخت آموزشی و پرورشی متناسب با جمعیت دانش آموز است.

جبار کوچکی نژاد نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مورد سرانه های آموزشی در استان تهران و در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر گفت: استان تهران از جمله استانهایی است که از نبود فضای آموزشی متناسب با افزایش شمار دانش آموز رنج می برد .
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: استان تهران در بحث آموزش و پرورش از استانهای پر تراکم در حوزه آموزشی و پرورشی به شمار می آید .
کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه تهران از استان های فاقد زیر ساخت آموزشی و پرورشی متناسب با جمعیت دانش آموز است، اضافه کرد: متاسفانه دو شیفته بودن مدارس از معضلات و مشکلاتی می باشد که گریبان پایتخت نشینان را گرفته است .
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسکن مهر به عنوان منابع محتاج به شکل گیری زیر ساخت های آموزشی و پرورشی، ابراز داشت: مسکن مهر فقر زیرساختی در حوزه آموزشی و پرورشی دارد .
کوچکی نژاد با بیان این موضوع که اگر نوار بی توجهی به مسکن مهر ادامه داشته باشد در آینده نزدیک بحران ساز می شود، اظهار داشت: از جمله مناطقی که حجم بالایی از مسکن مهر را در استان تهران در بر گرفته است، شهرستان پردیس می باشد .
نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: شهرستان پردیس نیازمند زیر ساخت های آموزشی و پرورشی در حد استاندارد است و باید استارت ساخت مدرسه در این مناطق زده شود .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *