امام جمعه شهرستان پردیس:

زیرساخت های آموزشی در پردیس از سیبرهای اصلی هدف تهدید مسکن مهر

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: حوزه آموزش و پرورش یکی از سیبر های اصلی هدف تهدید به واسطه بارگزاری جمعیت از طریق مسکن مهر در بحث زیر ساخت های آموزشی و پرورشی در شهرستان است، زیرا در شرایط فعلی بدنه زیر ساخت های از این جنس در شهرستان از ساختاری متزلزل و شکننده برخوردار است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد لزوم ساخت مسجد در پردیس گفت: با توجه به افزایش فعالیت های عمرانی در پردیس در حوزه ساخت و ساز واحدهای مسکونی به ویژه در مسکن مهر بارگزاری خاص و انبوهی از جمعیت در شهرستان را شاهد خواهیم بود.
امام جمعه شهرستان پردیس در ادامه این مطلب تصریح کرد: استقرار جمعیت بالای ۵۰۰ هزار نفر در شهرستان پردیس هشداری بزرگ در زمینه زیر ساخت ها است و در این رابطه باید به فکر تقویت زیر ساخت های آموزشی و پرورشی و درمانی و بهداشتی تا مسائل فرهنگی و امنیتی و در مجموع خدمات شهری هم باشیم .
حجت الاسلام والمسلمین توسلی با تاکید براینکه شکل زیرساخت ها در پردیس متناسب با جمعیت کنونی شهرستان نیست، اضافه کرد: حوزه آموزش و پرورش یکی از سیبرهای اصلی هدف تهدید به واسطه بارگزاری جمعیت از طریق مسکن مهر در بحث زیر ساخت های آموزشی و پرورشی در شهرستان است زیرا در شرایط فعلی بدنه زیر ساخت های از این جنس در شهرستان از ساختاری متزلزل و شکننده برخوردار است.
امام جمعه شهرستان پردیس درخاتمه اظهار داشت: به بسیج وزارت خانه های زیربط در رابطه با تقویت زیر ساخت ها مانند وزارت آموزش و پرورش و وزارت نیرو و وزارت بهداشت و درمان در شهرستانهایی مانند پردیس نیاز داریم .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *