بازیگر سینما و تلویزیون کشور:

زندگی نامه شهدا به فیلم تبدیل شود

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان فیلم شدن زندگی نامه شهدا را ضروری دانسته و گفت: خاطرات شهدا مسیر درست زندگی را تصویر سازی می کند و آنها الگویی واقعی برای جامعه و به خصوص قشر جوان محسوب می شوند.

سعید راد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در گفتگو با پردیس خبر در مورد بازی در فیلم “چ”، گفت: من در تولیدات ژانر دفاع مقدس در سینما تا حدودی تجربه دارم ولی نقش آفرینی در فیلم “چ” پر معنا و پر خاطره ترین صفحه البوم بازیگری من در بستر هنر ایران اسلامی بوده است.
وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: بازی در نقش تیمسار فلاحی در فیلم “چ” برای من بسیار با ارزش بود زیرا در قالب یک فیلم سینمایی لباس فرماندهی را پوشیدم که در دوران دفاع مقدس قلبش برای ایران اسلامی می طپید و چهره ای ماندگار در تاریخ کشور است.
راد با تاکید بر اینکه شهدا آسمان ایران اسلامی را ستاره باران کردند، اضافه کرد: شهدا امنیت و استقلال کشور را با خون پاک خون تضمین کردند و همه ما مدیون رشادت ها و ایثارگری ها ی آنها می باشیم.
این بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در خاتمه اظهار داشت: باید زندگینامه شهدا به فیلم تبدیل شود، زیرا خاطرات شهدا مسیر درست زندگی را تصویر سازی می کند و آنها الگویی واقعی برای جامعه و به خصوص قشر جوان محسوب می شوند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *