زحمت کشان شهرداری پردیس آماده خدمت رسانی به همشهریان در روز های برفی

پردیس خبر_ آماده باش ۱۰۰ درصدی پرسنل خدمات شهری و ستاد برف روبی پردیس، جهت برف روبی و نمک پاشی است

🔹به گزارش خبرگزاری پردیس خبر ، طی مصاحبه تلفنی با مدیریت محترم خدمات شهری شهرداری پردیس مهندس خیری توضیحاتی در خصوص عملکرد این روزهای زحمت کشان شهرداری جهت رفاه همشهریان ارائه کردند .

🔹بنا به گفته ایشان، شهرداری پردیس در ایام برودت هوا و بارش برف شدید ضمن آماده باش ماشین آلات جهت برف روبی ، نمک پاشی و شارژ مخازن در سطح شهر اقدامات موثری کرده است.

🔹با توجه به سوال خبرنگار پردیس خبر که از دو مجتمع بزرگ هسا و پردیسان در زمان های یخ زدگی گزارشاتی داشتیم، ایشان در جواب خاطرنشان کردند که اولویت شهرداری در پاکسازی معابر اصلی و پر تردد هست ولیکن معابر این مجمتع نیز در ایام بارش برف پاکسازی گردیده است.

🔹در ادامه مهندس خیری پیرو سوال همشهریان گرامی در خصوص برف روبی و نمک پاشی فاز های جدید شهر پردیس افزودند : طبق آخرین صورتجلسه مدیریت بحران در فرمانداری پردیس، کلیه وظایف ستاد برف روبی و نمک پاشی در فاز های جدید تحت اختیار شرکت عمران بوده و نظارت آن با خدمات شهری شهرداری پردیس می باشد، اما در حال حاضر از ماشین آلات شهرداری جهت رفاه حال همشهریان این فاز ها استفاده میگردد و صرفا تعدادی خاور با هماهنگی شرکت عمران از طرف قرارگاه خاتم الانبیا ص در این خصوص استفاده گردیده است که باید تقویت بیشتری صورت گیرد.

🔹در پایان ایشان خواستار این شدند که همشهریان عزیز حتما در این روز ها برفی از زنجیر چرخ استفاده نمایند و همچنین دو پل ارتباطی با شهرداری و خدمات شهری جهت رسیدگی به این موارد را جهت رفاه شهروندان عزیز ، سامانه ۱۳۷ شهرداری پردیس میباشد و جهت ارتباط مستقیم با مدیریت خدمات شهری جهت یخ زدگی و نمک پاشی معابر می‌توانند از شماره ۷۶۲۷۷۲۰۰ همشهریان گرامی استفاده نمایند.


🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

🔸 آدرس ما در پلتفرم ایتا:

https://eitaa.com/pardiss_khabar

🔸آدرس ما در پلتفرم بله:

https://ble.ir/pardiss_khabarr

🔸آدرس ما در پلتفرم تلگرام :

https://t.me/pardiss_khabar

🔸 آدرس ما در پلتفرم اینستاگرام:

https://instagram.com/pardiss.khabarr


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس