فرماندار پردیس:

رییس شورای شهر پردیس سلب عضویت شد

فرماندار شهرستان پردیس گفت: سلب عضویت یکی از اعضای شورای اسلامی شهر پردیس قطعی شده و مراسم تحلیف عضو علی البدل امروز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ازماهها قبل سلب عضویت یکی از اعضای شورای شهر پردیس که ریاست را بر عهده داشت مطرح بوده اما تا کارهای حقوقی و قضایی آن انجام و به ما ابلاغ شد مدت زمانی طول کشید.

وی با اشاره به اینکه چند روز پیش این ابلاغیه قطعی شد، ادامه داد: طبق قانون بایستی از اولین عضو علی البدل دعوت می کردیم که در شورا حضور پیدا بکند و این دعوت بصورت رسمی انجام شده و جلسه رسمی شورا برگزار شد.

عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس متذکر شد: در این جلسه که نخستین جلسه حضور بنده در منطقه بود مطالب مورد نیاز در رابطه با امور شورا و تجربیات چهار دوره گذشته و به ویژه اتفاقاتی که در همین شورا بروز کرد را بعنوان آیینه عبرت تاکید کردیم.

رضایی خاطر نشان کرد: باید این فرصت کوتاه خدمت را قدر بدانیم که طبق فرمایش بزرگان نه جزء از ده جزء عبادت خدمت به خلق است و فراهم شدن امکان خدمت خود یک فرصت ارزشمند و طلایی است که باید نگاه ما به شورا همین گونه باشد.

فرماندار پردیس با تاکید بر اینکه باید از نظرات برآمده از بطن مردم بهترین استفاده را داشت، اضافه کرد: برای شناخت درست کار شورایی باید تمرین بکنیم و در راستای تحقق دموکراسی و مردم سالاری دینی قدم عملی برداریم.

وی با بیان اینکه در زمان کنونی فرصت سعی و خطا نداریم، تصریح کرد: طی این جلسه در این رابطه صحبت کردیم و شورا نیز این موضوع را تایید کردند که بایستی یک ید واحد بوده و در راستای جلب بیشتر اعتماد مردم بعنوان سرمایه اصلی کشور و نظام تلاش شود.

عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس گفت: مراسم تحلیف آقای اسماعیل دوهزاری که سابقه حضور در شورای سوم را داشته و علاقه مند به فعالیت بود برگزار شد.

رضایی در رابطه با برگزاری انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی شهر پردیس گفت: تا پایان دوره فعالیت دومین هیات رییسه مدت زیادی باقی نمانده و این موضوع را به شورا واگذار کردیم که خود تصمیم گیرنده باشند که تا آن زمان فعالیت را با حضور نایب رییس ادامه دهند و یا رییسی برای این مدت کوتاه انتخاب کنند.

ارسال دیدگاه