رییس شورای شهر بومهن از عملکرد این شورا دفاع کرد

رییس شورای اسلامی شهر بومهن با ارسال متنی در مقابل بیانات فرمانده سپاه شهرستان پردیس از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر بومهن دفاع کرد.

علی اکبر رجایی نیا رییس شورای اسلامی شهر بومهن در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، در خصوص اظهارات فرمانده سپاه شهرستان پردیس در راستای دفاع از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر بومهن گفت: در این برهه از زمان که دشمنان ما در کمین می باشند و هر روز با شیوه های جدید در صدد ضربه زدن به پیکره جمهوری اسلامی ایران هستند و با توجه به تاکیدات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای مبنی بر همدلی و همفکری و جلوگیری از تشویش اذهان عمومی توسط افراد فرصت طلب، اشاره کرده دلیلی بر فرمایشات فرمانده سپاه در رسانه های خبری نمی دیدم، که ایشان به صورت گلایه یا اینکه بصورت مغرضانه بخواهد شورا و شهرداری را زیر سوال ببرد.

وی ادامه داد: همه دلسوزان به ویژه مسوولان نظام، آرامش و آسایش خود، جایگاه های مدیریتی و پیشرفت علم و دانش و تکنولوژی را مرهون شهدا جانبازان ایثارگران و آزادگان سرافراز و خانواده آنان هستند، برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت همه عزیزان به طور مداوم و همیشگی تلاش می کنند.

رجایی نیا تاکید کرد: در این راستا شورای شهر که نمایندگان مردم شریف و شهید پرور بومهن هستند، با همدلی و هماهنگی شهرداری و دیگر ارگانها برخود وظیفه دانسته برنامه مدون و مداوم خود را بطور مستمر و همیشگی به ویژه در مناسبتهای ملی و مذهبی همانند هفته دفاع مقدس بطور گسترده اجرا کند.

رییس شورای اسلامی شهر بومهن، فعالیت هایی از قبیل اعزام خانواده های شهدا به زیارت مشهد مقدس، دیدار با خانواده های معزز شهدا و جانبازان، عطر افشانی و گلباران مزار شهدا، برپایی مراسم مذهبی در ایام مربوطه و برپایی مراسم و مسابقات فرهنگی با موضوعات دفاع مقدس در سراهای محله، برگزاری تئاتر خیابانی با همکاری فرهنگسرای مهر بومهن، آذین بندی و فضاسازی سطح شهر، ساخت سنگر مزین به تمثال حضرت امام (ره) و شهدای هشت سال دفاع مقدس و پخش مارش و نوای دوران دفاع مقدس را از برنامه های شورا و شهرداری بومهن در این راستا دانست.

وی خاطر نشان کرد: شهردار محترم و کارکنان زحمت کش و همیشه در صحنه شهرداری و اعضای محترم شورای شهر پیگیر این برنامه ها هستند که بتوانند به بهترین نحو ممکن نسبت به انجام آن اقدام کنند، تا یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را زنده نگه داشته و قدر دانی از فداکاری رزمندگان اسلام داشته باشند.

رجایی نیا توضیح داد: بنده بعنوان خادم مردم از انتقادهای به ناحق و مغرضانه فرمانده سپاه گلایه داشته و انتظار دارم اگر به برکت خون شهدا امروز تریبونی در اختیار مسوولین قرار گرفته، در رسانه های ملی مجموعه ای را تحقیر نکرده و کل عملکرد و زحمات آنان را نادیده نگیرند.

این مقام مسوول شهر بومهن تصریح کرد: از آنجاییکه سپاه پاسداران مسوول حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی می باشد نباید با بیان یک چنین مسایلی فضا را برای نا اهلان آماده کند که در این برهه از زمان که عوامل بیگانه از هر سو، قصد ضربه زدن به پیکره نظام را دارند فرصت سو استفاده داشته باشند.

وی بیان کرد: متاسفانه بیان عبارت “اعضای شورا هدایت شوند” از لسان فرمانده محترم سپاه واژه ای نبود که برای این عزیزان توسط مسوول سپاه به کار برده شود. با توجه به اینکه اگر به دلیل شرایط سنی بعضی از عزیزان از هشت سال دفاع مقدس چیزی به یاد نداشتند و فقط نقل قول از رسانه های سراسری را ملاک عمل قرار می دهند، باید بدانند اینجانب به نوبه خود از جمله کسانی بودیم که در آن زمان هدایت شدم و در بهبهه جنگ و جهاد بود، داوطلبانه سینه خود را آماج گلوله های دشمن کردیم و در دفاع از این مرز و بوم در میدان نبرد با خدای خود معامله کردیم، نه با صندلی های کبر و غرور که هنوز جراحت های شیمیایی آن برتنمان احساس می گردد.

رییس شورای اسلامی شهر بومهن گفت: شورای شهر و شهرداری و کارکنان قسم خورده شهرداری در همه صحنه ها آماده خدمت رسانی به مردم عزیز شهر بومهن می باشند. شورای شهر و شهرداری علی رقم محدودیت های قانونی که از سوی وزارت کشور در زمینه عدم کمک مالی به دستگاههای اجرایی ابلاغ گردیده در بسیاری از موارد همانند برگزاری مراسم بسیج و اعزام کاروان راهیان نور کمک چشمگیری داشته اند که مستندات آن در شهرداری و شورای شهر موجود می باشد. بیان عدم همکاری و نداشتن برنامه های هفته دفاع مقدس از لسان فرمانده محترم سپاه کمال بی انصافی و نادیده گرفتن زحمات شورای شهر و شهرداری و کارکنان زحمت کش آن می باشد، که این نشانگر جوان بودن و بی تجربگی این افسر جوان می باشد که آرزوی توفیق برای این افسر جوان و کلیه مسوولین دست اندرکار را داریم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *