عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

رکود گریبان اقتصاد کشور را گرفته است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید مهار تورم را انجام داده است، متاسفانه هنوز رکود گریبان اقتصاد کشور را گرفته است و حوزه صنعت بیشتر متحمل خسارات ناشی از رکود در بدنه اقتصاد ایران اسلامی شده است، دولت به واسطه برجام به دنبال، رفع مشکلات اقتصادی کشور است.

نادر قاضی پور عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت صنایع و معادن در کشور گفت: صنعت و معدن از محور ها و ستون های مهم توسعه ایران اسلامی است و در تحقق اقتصاد مقاومتی، نقشه راه ارزشمند تعریف شده از سوی مقام معظم رهبری، برای رفع مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصاد اهمیت زیادی دارد .
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: دولت تدبیر و امید و شخص حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهور در ماههای اخیر تمرکز بر تحقق برجام، این سند خروجی از محور توافق نامه هسته ای ایران با قدرت های جهان داشته است .
قاضی پور با تاکید براینکه دولت تدبیر و امید مهار تورم را انجام داده است، اضافه کرد: متاسفانه هنوز رکود گریبان اقتصاد کشور را گرفته است و حوزه صنعت، بیشتر متحمل خسارات ناشی از رکود در بدنه اقتصاد ایران اسلامی شده است، دولت به واسطه برجام به دنبال، رفع مشکلات اقتصادی کشور است .
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خاتمه با اشاره به این موضوع که متاسفانه کارخانجات و شرکت های صنعتی زیادی در مرز تعطیلی و تعدیل نیرو قرار دارند، اظهارداشت: دولت باید با تدابیری ارزشی در حوزه مالی، راه چاره ای مناسب برای نجات و ادامه حیات شرکت های صنعتی در کشور بیندیشد .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه