فرمانده سپاه پردیس:

رژه نیروهای امنیتی سپاه پردیس برگزار شد

فرمانده سپاه پردیس گفت: امروز با هماهنگی نیروی انتظامی شهرستان، رژه موتوری یک گروهان از گردان امنیتی امام علی (ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، حمیدرضا توسلی‌ پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج علی‌ ابن موسی‌الرضا(ع) شهرستان پردیس در حاشیه مانور اقتدار در سطح شهرستان پردیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نوزدهم بهمن ماه با عنوان اقتدار اسلامی نام گذاری شده و این رژه توسط یک گروهان از گردان امنیتی امام علی (ع) به مناسبت فرا رسیدن این روز برگزار شده است.

وی ادامه داد: گردان امام علی (ع) یک برکت برای شهرستان پردیس است که در حوزه امنیتی نقش آفرینی کرده و در مبارزه با اغتشاشات و اقدامات مخل امنیت به عرصه آمده و نقش ایفا می کند.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس با اشاره به سطح بالای تجهیزات نظامی گردان امنیتی این سپاه عنوان کرد: گردان امام علی (ع) برای هرگونه عملیات امنیتی در سطح منطقه آماده است.

توسلی پور اضافه کرد: امروز با هماهنگی نیروی انتظامی شهرستان، رژه موتوری یک گروهان از این گردان برگزار شد.

وی تاکید کرد: این رژه با همکاری و هماهنگی عوامل انتظامی شهرستان برگزار و نیروهای رژه رونده پس از طی مسیرهای مختلف درون شهری در شهرهای بومهن و پردیس در فرمانداری این شهرستان مستقر شدند.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس ادامه داد: این گروهان در فرمانداری پردیس حضور یافته و پس از استماع سخنان عالی ترین مقام دولتی شهرستان به محل استقرار خود بازگشتند.

توسلی پور گفت: با وجود هماهنگی مناسبی که در میان نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی شهرستان وجود دارد، تاکنون دست آوردهای بسیار خوبی در این حوزه کسب شده است.

وی با اشاره به کسب رتبه دوم از سوی فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس اضافه کرد: امنیت مطلوب و کم نظیری به واسطه حضور نیروی انتظامی در شهرستان پردیس بوجود آمده که کاملاً ملموس و قابل مشاهده است.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: باید از جوانان و نوجوانانی که در عرصه برقراری امنیت قدم نهاده و یاد شهدا را زنده نگه می دارند تقدیر کرد.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *